Artysta

Patrycja Markowska

Bio

Autorka takich hitów jak „Świat się pomylił”, „Jeszcze raz” czy „Dzień za dniem” – Patrycja Markowska od lat z powodzeniem gości na polskiej scenie muzycznej, wypełniając ją pozytywną energią i podbijając serca fanów.

Urodziła się w Warszawie, a do śpiewu miała słabość już od najmłodszych lat. Pod koniec liceum założyła pierwszy zespół, a w wieku 22 lat ukazał się jej debiutancki album, zatytułowany „Będę silna” (2001). Wydała go razem z Universal Music Polska i zapewnił jej nominację do Fryderyka w kategorii nowa twarz fonografii. Patrycja Markowska ma na swoim koncie w sumie 8 płyt. Piosenka „Świat się pomylił” przyniosła jej wygraną w 44. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. W kategorii artystka roku nominowana była również do nagród Eska Music Awards oraz VIVA Comet. Występowała przed takimi artystami jak Nelly Furtado czy Lenny Kravitz. Ma za sobą duety m.in. z Leszkiem Możdżerem, Grzegorzem Skawińskim, Markiem Dyjakiem i Rayem Wilsonem.

Była uczestniczką programu rozrywkowego „Taniec z gwiazdami” oraz jurorką w dwóch edycjach „The Voice of Poland”.

Patrycja Markowska – akustycznie

Widzowie Adria Art i fani Patrycji Markowskiej mogą spotkać ją na organizowanych przez nas akustycznych koncertach, będących okazją do tego, by odkryć znane i lubiane przeboje w nowych aranżacjach. Patrycja Markowska występuje na scenie z zespołem najlepszych muzyków, a wyjątkowa atmosfera koncertów oraz kameralny, bluesowy nastrój są gwarancją niezapomnianego wieczoru!

Bilety

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.