Było fantastycznie! Patrycja Markowska potrafi bawić się z publicznością, jest bardzo ciepłą osobą, o cudownym głosie, a i pojawienie się Grzegorza Markowskiego wywołało nie lada emocje. Bardzo się cieszę, że mogłam wraz z najbliższymi uczestniczyć w tym koncercie.
Patrycja Markowska z zespołem, gościnnie Grzegorz Markowski - Wilczy Pęd Akustycznie
Wyjątkowa barwa głosu i magnetyzująca osobowość – te cechy czynią Patrycję Markowską jedną z najciekawszych wokalistek polskiej sceny muzycznej. Niebawem usłyszymy ją podczas koncertów w trasie „Wilczy pęd - akustycznie”.
Bilety na wydarzenia
Brak zaplanowanych wydarzeń. Zmień kryteria filtrowania
Opis
- Kategoria
- Koncerty
Recenzje (56)
koncert był wspaniały,ale nagłośnienie nie było prawidłowe, co dziwiło bo to Teatr Wielki więc nie sądzę, by nie dało się tego wytonować
Bardzo fajny występ
Występ dobry. Jakość podniosła obecność Grzegorza Markowskiego.
Cudowna atmosfera, magiczne przeżycie.
występ bardzo udany i dobrze przygotowany
Wspaniała energia, wrażliwość muzyczna wykonawców udzieliła się również widzom. Wspaniale było uczestniczyć w tym wydarzeniu.
Było super. Świetnie się bawiłam.Chętnie wezmę udział jeszcze raz. Dziękuję pozdrawiam cały zespól Chciałabym prośic o wasze autografy,oraz kolejne nowe utwory.
Fantastyczny występ, super zabawa, rewelacyjny głos i energia którą zaraża
Jak zawsze cudowny koncert i świetna atmosfera. Patrycja ma cudowny kontakt z publicznością, jest wrażliwa i bardzo ciepła. Po koncercie wyszła do fanów - w pierwszej kolejności podchodzi do niepełnosprawnych za co wielki wielki SZACUNEK. Cudowna kobieta. Koncert polecam każdemu.
Zdjęcia
Wideo
-2-26-screenshot-(1).png)
-0-51-screenshot.png)
Artyści

Voucher
Szukasz pomysłu na prezent idealny? Podaruj najbliższym piękne chwile na wydarzeniu, które spodoba im się najbardziej!
Podobne wydarzenia
Za kulisami
Zobacz też
Artyści:
Marcin KowalczykBartłomiej TopaMałe TGDMichał Sikorski z Grupy MoCartaJakub WonsMarieta ŻukowskaAnna MuchaVarius ManxPiotr GłowackiKarol DziubaPiotr PolkMarcin HycnarPaweł DomagałaMarta ŚcisłowiczKayahMarcin SzczygielskiKrystian WieczorekAgnieszka WarchulskaFabian KocięckiJowita BudnikMiasta:
OpoleWołominDobczyceSosnowiecRadomKoninZielona GóraZabrzeRawa MazowieckaŁódźBydgoszczGrudziądzRadomskoChrzanówGostyńJaworznoDąbrowa GórniczaStalowa WolaŻywiecBiałystokSzczecinWadowiceNysaLegnicaKielceSale:
Hala Sportowa w CzęstochowieMiejskie Centrum Kultury im. Leopolda Staffa w Skarżysku-KamiennejKujawskie Centrum Kultury w InowrocławiuCavatina HallRegionalne Centrum Kultury - Fabryka Emocji w PileKlub Wytwórnia w ŁodziPałac Młodzieży w KatowicachAmfiteatr nad jeziorem Czos w MrągowieTeatr Muzyczny Roma w WarszawieFilharmonia Podkarpacka w RzeszowieRegionalne Centrum Kultur Pogranicza w KrośnieBałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego w KoszalinieCentrum Spotkania Kultur w LublinieWojewódzki Dom Kultury w KielcachAmfiteatr w PłockuO nas
Adria Art - Twój przewodnik w świecie kultury i rozrywki. Tworzymy przestrzeń, w której kultura i rozrywka są dostępne dla każdego. Nasze wydarzenia organizujemy z dbałością o każdy szczegół, od A do Z, aby Twoje doświadczenie było niepowtarzalne!
Poznajmy się




























































.jpg)
