Cleo – 10 lat My Słowianie

Opis

4.8 / 5
67 ocen
Recenzje
Cleo, czyli Pierwsza Słowianka RP i kobieta wielu talentów! Z okazji jubileuszu 10 lat od premiery przeboju „My Słowianie” jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek rusza w wielką trasę koncertową.

Cleo wdarła się na listy przebojów w 2013 roku, gdy razem z Donatanem wypuściła singiel „My Słowianie”. Piosenka bardzo szybko stała się jednym z największych hitów radiowych, a na YouTube została wyświetlona już prawie 100 milionów razy. Sukces utworu sprawił, że Cleo w 2014 roku reprezentowała Polskę podczas Eurowizji, a jej występ uważany jest za jeden z lepszych i barwniejszych epizodów konkursu.

Wokalistka o słowiańskim uroku kształtowała swój wokal w takich gatunkach jak folk, soul, gospel, r’n’b, funk i hip-hop. Fascynowała się wielkimi divami światowej sceny – Arethą Franklin, Whitney Houston, Lauryn Hill, Patti LaBelle czy Chaką Khan.

Cleo - 10 lat My Słowianie

Przez ostatnich 10 lat Cleo wydała cztery albumy, które wielokrotnie pokrywały się złotem i platyną. W swoich utworach przywróciła modę na folk, a w tekstach nieraz podkreślała magię kultury słowiańskiej. 

Teraz nadszedł czas na pierwszy wielki jubileusz. Wyjątkowe koncerty Cleo wypełnią największe przeboje artystki, w tym oczywiście „My Słowianie”. Będą też specjalnie przygotowane stylizacje i materiały filmowe, które pokażą historię wokalistki. A to jeszcze nie koniec atrakcji!

Sprawdź repertuar i dowiedz się, gdzie i kiedy wystąpi Cleo. Zarezerwuj bilety na jubileuszowy koncert „10 lat My Słowianie”!


Recenzje (67)

2024-02-08 19:00:00 Bielskie Centrum Kultury, Bielsko-Biała
Sztos! 📿
2024-02-08 19:00:00 Bielskie Centrum Kultury, Bielsko-Biała
Cleo zrobiła niezwykłe show! Jej talent i charyzma porywa publiczność! To był niezwykły wieczór, aż chce się więcej! Jeśli ktoś się zastanawia, to polecam - naprawdę warto przeżyć to na żywo!
Anna
2024-02-08 19:00:00 Bielskie Centrum Kultury, Bielsko-Biała
Fantastyczny i rewelacyjny koncert. Ja i córka byłyśmy zachwycone. Dawno się tak dobrze nie bawiłyśmy. Mógłby trwać dłużej 😀
Karolinka i Kasia
2024-02-08 19:00:00 Bielskie Centrum Kultury, Bielsko-Biała
Szkoda że nie było opcji otrzymać autograf od Cleo.
Gryzelda
2024-02-08 19:00:00 Bielskie Centrum Kultury, Bielsko-Biała
Koncert rewelacyjny, Cleo na żywo ma jeszcze większy głos niż można przypuszczać. Na pewno jeszcze kiedyś się wybierzemy
Żurawina90

Artyści

Najlepsze wydarzenia kulturalne w Polsce - sprawdź nasz repertuar i zarezerwuj bilety online.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.