Grzegorz Skawiński
Sprawdź gdzie wystąpi Grzegorz Skawiński
Brak zaplanowanych wydarzeń. Zmień kryteria filtrowania
Opis
Charakterystyczny głos takich piosenek jak „Pokolenie”, „Ślad” czy „Już Ci nie wybaczę” jest nam wszystkim doskonale znany. Grzegorz Skawiński, lider zespołu Kombii, ma na swoim koncie wiele niezapomnianych hitów i wciąż tworzy kolejne!
Grzegorz Skawiński urodził się w 1954 roku w Mławie. Tam uczęszczał do policealnej szkoły muzycznej, w której uczył się w klasie gitary klasycznej. Studiował na Uniwersytecie Gdańskim na kierunku pedagogiki specjalnej.
Będąc w szkole średniej, razem z Waldemarem Tkaczykiem założył pierwszy zespół – Kameleon. Następnie były grupy: Horoskop, Akcenty, Skawalker.
W 1994 roku, po przyjęciu do zespołu Agnieszki Chylińskiej, zespół Skawalker zmienił nazwę na O.N.A., jednak w 2003 roku zakończył działalność. Wówczas Grzegorz Skawiński wraz z Waldemarem Tkaczykiem i Janem Plutą założył zespół Kombii (wcześniej Kombi).
Inauguracyjny koncert Kombii odbył się 11 lipca 2003 roku w Operze Leśnej w Sopocie, a powrót zespołu w nowej odsłonie spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem fanów.
Grzegorz Skawiński poza działalnością w zespole ma na swoim koncie także współpracę z innymi artystami, m.in. z zespołem Banda i Wanda, Acid Drinkers, Robertem Jansonem czy Kasią Stankiewicz.
Kombii Akustycznie – Nasze pokolenie
Tym, którzy chcieliby posłuchać Kombii na żywo, polecamy wyjątkowy koncert – „Kombii - Nasze pokolenie”. Przed nami wieczór z największymi hitami oraz premierowym repertuarem z płyty „KOMBII 5”. Akustyczne aranżacje i doskonała atmosfera to przepis na udany wieczór. Spędźmy go razem!
Zdjęcia
Grzegorz Skawiński - Najczęściej zadawane pytania

Voucher
Szukasz pomysłu na prezent idealny? Podaruj najbliższym piękne chwile na wydarzeniu, które spodoba im się najbardziej!
Inni artyści
Za kulisami
Zobacz też
Wydarzenia:
Katarzyna Żak - Bo jeśli miłość ma kresNerwica natręctwCafe BodoNiedźwiedź WojtekSzymon Majewski - Kto Panu to zrobił?Ray Wilson - Genesis ClassicDobrze się kłamiePiosenki to...? – koncert Osiecka, Młynarski, Przybora, Kofta. Prowadzenie: A. PoniedzielskiJulia Pietrucha – Parsley XKabaret hrAbi & Goście - Potemowe piosenkiPic na wodę, czyli ten się śmieje, kto się śmieje ostatniSelfie, czyli miłość na pstryk!Pchła SzachrajkaPorwanieBaw mnie! Koncert z piosenkami Seweryna KrajewskiegoO mało co…Igor Kwiatkowski – IntrowertykKoncert Organowy: Roman PeruckiKabaret hrAbi & Wojtek Kamiński - Być facetemTerapia dla parMiasta:
KoninZabrzeJelenia GóraGdańskNysaPszczynaKołobrzegToruńKrosnoLublinCieszynTychyBiała PodlaskaKraśnikKielcePabianiceStalowa WolaRzeszówSzczecinKatowiceRadomskoŁódźZielona GóraBielsko-BiałaCzęstochowaSale:
Hala Sportowa w CzęstochowieOpera i Filharmonia Podlaska w BiałymstokuScena Relax w WarszawieKino Teatr Apollo w PoznaniuTeatr im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej GórzeHala Sportowo-Widowiskowa "Immobile Łuczniczka" w BydgoszczyTeatr Wielki w ŁodziAula Collegium Polonicum w SłubicachMiejski Dom Kultury w ŁańcucieSala koncertowa Radia WrocławG2A Arena w Jasionce pod RzeszowemFilharmonia Opolska im. Józefa ElsneraWojewódzki Dom Kultury w KielcachDom Kultury „Mors” w DębicyFilharmonia Podkarpacka w RzeszowieO nas
Adria Art - Twój przewodnik w świecie kultury i rozrywki. Tworzymy przestrzeń, w której kultura i rozrywka są dostępne dla każdego. Nasze wydarzenia organizujemy z dbałością o każdy szczegół, od A do Z, aby Twoje doświadczenie było niepowtarzalne!
Poznajmy się
































.jpg)

