Blog

Kombii z Grzegorzem Skawińskim na akustycznych koncertach w 2023!

Weronika Horoszczuk-Jacyna
Już niedługo zespół Kombii będzie życzyć nam „Słodkiego miłego życia” przy akustycznym akompaniamencie. Grzegorz Skawiński wraz z zespołem w 2023 roku świętować będzie 20-lecie działalności. Jesienią zeszłego roku grupa wydała płytę „5”, z której utwory zagra w ramach zbliżającej się akustycznej trasy koncertowej. Czego możemy się spodziewać?

Kombii – członkowie, płyty, piosenki

W obecny skład zespołu Kombii wchodzą Grzegorz Skawiński, Waldemar Tkaczyk, Adam Tkaczyk i Wojciech Horny. Nagrali dotychczas pięć albumów studyjnych, a dwie z nich uzyskały status platynowych. Z pierwszej płyty pt. „C.D.” (2004) pochodzi przebój „Pokolenie”. W 2007 roku Kombii wydało płytę „Ślad”, a trzy lata później „O miłości”. Kolejny album - „Wszystko jest jak pierwszy raz” - pojawił się w 2014 roku. W ubiegłym roku ukazała się płyta „5”, promowany utworem „Miłość Znajdzie Nas”. Znajdujące się na niej piosenki są niejednorodne gatunkowo, ponieważ jedna część albumu zachowana została w stylistyce „elektronicznych” lat 80-tych, a druga jest bardziej „gitarowa”.

„Pokolenie”, „Awinion” i inne przeboje Kombii

Tytuły takie jak „Pokolenie” oraz „Awinion” z powodzeniem nazwać można kultowymi. Na oficjalnym kanale Kombii w serwisie YouTube odnotowano prawie… 32 miliony wyświetleń utworu „Pokolenie”! Chociaż zespół Kombii założony został przez byłych członków „Kombi” nie od razu wpisał do swojego repertuaru przeboje zespołu. Z czasem jednak muzycy zdecydowali się uzupełnić go takimi piosenkami, jak „Nasze Randez Vous”, „Słodkiego miłego życia” i „Black and white”. Kombii zostało niejednokrotnie docenione, między innymi nagrodą Eska Music Awards i „Superjedynką”.

Kombii Akustycznie – The Best Of. Bilety na koncerty w 2023

Gdzie najlepiej posłuchać największych przebojów zespołu Kombii? Podczas koncertów „Kombii Akustycznie – The Best Of” w 2023 roku ożyją wspomnienia o legendarnych piosenkach zespołu. Nie zabraknie również utworów z najnowszej płyty „5”. Akustyczne koncerty Kombii są doskonałą okazją do tego, by przyjrzeć się najpopularniejszym piosenkom zespołu z nowej perspektywy. Zarezerwuj bilety na koncert Kombii i przeżyj wyjątkowy wieczór przy subtelnych, akustycznych dźwiękach.

Komentarze

Mirek.
Byłem na koncercie z tej trasy w Cieszynie. Było świetnie. Zestaw utworów, forma muzyków, wykonanie - wszystko super, naprawdę warto. A jeszcze się okazało że goście są Wielcy. Pozdrawiam!

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.