Blog

Paweł Domagała jurorem w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”

Asia Tarasińska
Paweł Domagała nie zwalnia tempa! W 18. edycji popularnego programu telewizyjnego „Twoja twarz brzmi znajomo” piosenkarz wystąpi w nowej roli. Tym razem sprawdzi swoje siły jako juror. W ocenianiu występów uczestników przyda się artyście muzyczne i aktorskie doświadczenie. Jakim jurorem będzie Paweł Domagała? Przekonacie się wiosną 2023.

Paweł Domagała – aktor, muzyk, artysta kabaretowy

Paweł Domagała to artysta, który doskonale zna słowo „wszechstronność” i stosuje je praktyce. Ambitnie podchodzi do każdego nowego projektu, nad którym pracuje, niezależnie od dziedziny. Dzięki temu możemy obserwować jak rozwija swoją karierę, zwłaszcza muzyczną i teatralno-filmową. Koncertuje, nagrywa płyty, gra w serialach, pracuje w dubbingu, nie zapomina również o świecie kabaretu. W natłoku zajęć i inicjatyw pamięta o swojej rodzinie, która jest jego główną inspiracją przy tworzeniu tekstów piosenek. Czas pandemii był dla Pawła Domagały trudny, ponieważ nie mógł występować na żywo. Jednak artysta docenił, że mógł być wówczas z bliskimi osobami.

Paweł Domagała – nowy juror „Twoja twarz brzmi znajomo”

Producenci programu „Twoja twarz brzmi znajomo” zamieścili kilka dni temu na Facebooku informację, która sprawiła nam ogromną radość! Pawła Domagałę jako nowego jurora powitano słowami „Weź nie pytaj tylko weź przywitaj!”. Wiecie do jakiej piosenki muzyka nawiązali, prawda? Nie możemy się doczekać Pawła Domagały w nowej roli!

W popularnym programie telewizyjnym występowało wielu artystów Adria Art. Uczestnikami „Twoja twarz brzmi znajomo” była Barbara Kurdej-Szatan, Michał Milowicz, Maurycy Popiel, Katarzyna Ankudowicz, Katarzyna Zielińska oraz Katarzyna Ptasińska. Przy jurorskim stole zasiadała przez kilka edycji Katarzyna Skrzynecka oraz Kacper Kuszewski. Przez długi czas z produkcją był także związany Piotr Gąsowski, który był prowadzącym.

Paweł Domagała – bilety na Narnia Tour 2023

Mimo nowych obowiązków w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, Paweł Domagała nie zrezygnował z trasy koncertowej. Bardzo nas to cieszy! Jeśli macie ochotę posłuchać artysty na żywo, zapraszamy Was na wyjątkowe koncerty „Narnia Tour” 2023. Nie zabraknie magii przeniesionej wprost ze znanej książki „Opowieści z Narnii” C.S Lewisa.

Najnowsza płyta „Narnia” Pawła Domagały jest bardzo osobista. Emocje towarzyszące piosenkarzowi w codziennym życiu słychać w jego tekstach i ciepłych brzmieniach muzyki, w której dominuje dźwięk gitary akustycznej. Podczas „Narnia Tour” usłyszycie piosenki, które podbiły radiowe listy i YouTube – „Łe Łe”, „Dzieci u dziadków”, „Po co ten krzyk” oraz „Zabierz mnie”. Bilety na koncerty 2023 znajdziecie w zakładce „Koncerty”. Z kim spotkamy się podczas zaczarowanej muzycznej podróży w głąb siebie?

Bilety

17.12.2023
18:00
Katowice Miasto Ogrodów - Instytucja Kultury im. Krystyny Bochenek Katowice

Komentarze

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.