Blog

„Ślub doskonały” - nowa komedia z Michałem Milowiczem i Edytą Herbuś

Weronika Horoszczuk-Jacyna
Najpiękniejszy dzień w życiu przepełniony uczuciem radości i miłości? Tak niewątpliwie wygląda idealny scenariusz ślubu. Jednak życie lubi zaskakiwać, a emocje, szczególnie w tak ważnym dniu, biorą czasami górę… Właśnie tak stało się w najnowszym spektaklu komediowym „Ślub doskonały” z Michałem Milowiczem i Edytą Herbuś. Bohaterowie tej przezabawnej opowieści zmagają się z jednym z najtrudniejszych wyborów życiowych. Co jeszcze może ich zaskoczyć? Czy uda im się podjąć odpowiednie decyzje?

Ślub doskonały? Nie każde zaręczyny kończą się weselem…

„Ślub doskonały” to znana na całym świecie komedia autorstwa Robina Hawdona. Po raz pierwszy ukazała się w 2001 roku pod tytułem „Perfect Wedding: A Comedy”. Sztuka wystawiana jest na największych światowych scenach i cieszy się ogromną popularnością. Spektakl przenosi widzów w świat skomplikowanych relacji balansujących na emocjonalnej huśtawce. Na scenie pojawi się siedem postaci, z których każda posiada swojego rodzaju obawy. Czy słusznie? Tego dowiemy się podczas spektaklu, który rozbawi do łez, a co wrażliwszych może nawet głęboko wzruszy…

Spektakle teatralne z romantycznymi wątkami

Spektakli teatralnych, których tematami przewodnimi są miłosne relacje, namiętność lub małżeństwo nie brakuje. Niektóre z nich potrafią rozgrzać scenę do czerwoności, jak „Pikantni”„Klaps! 50 twarzy Greya” lub „Między łóżkami”. Inne chętnie przedstawiają losy różnych par, które zostają wystawione na próbę, na przykład w komedii „Dobrze się kłamie”. Jeszcze kolejne pokazują wady i zalety poligamii („Boeing Boeing”). Zdecydowanie jest w czym wybierać. W końcu czy jest coś nam bliższego od sercowych rozterek?

Spektakl „Ślub doskonały” – aktorzy, obsada

W bohaterów spektaklu „Ślub doskonały: I że Cię nie opuszczę aż do śmiechu” wcielą się (wymiennie): Michał Milowicz, Marek Włodarczyk, Daniel „Qczaj” Józek, Edyta Herbuś, Anna Gzyra, Magdalena Górska, Daria Zawratyńska, Magdalena Waligórska, Olga Borys, Mateusz Łapka, Filip Orliński, Marcin Mroczek i Rafał Mroczek. Za reżyserię spektaklu odpowiada Rafał Sisicki. Spektakl to doskonała okazja, aby spędzić trochę czasu z ulubionymi aktorami i poznać ich z zupełnie innej strony.

W styczniu 2023 roku będzie miała miejsce premiera filmu komediowego "Ślub doskonały" z Ewą Kasprzyk i Magdaleną Lamparską.

Slub doskonaly film

„Ślub doskonały” – bilety na spektakl

Jeśli chcesz towarzyszyć bohaterom w ślubnych zmaganiach, a przy tym doskonale się bawić, zarezerwuj bilety na komedię „Ślub doskonały”. Wspólnie zadamy sobie jedno z najważniejszych pytań w historii ludzkości: czy iść za głosem serca czy rozsądku?

 

Bilety

14.04.2024
15:00
Katowice Miasto Ogrodów - Instytucja Kultury im. Krystyny Bochenek Katowice

Komentarze

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.