Artyści

Boeing Boeing - odlotowa komedia z udziałem gwiazd

Opis

4.9 / 5
290 ocen
Recenzje
„Boeing Boeing” to komediowy hit teatralny w gwiazdorskiej obsadzie, który od lat przyciąga tysiące widzów. W 1991 roku sztuka została wpisana do Księgi rekordów Guinnessa jako najczęściej wystawiany spektakl w historii.

Sztuka opowiada historię Maksa, któremu wydaje się, że wie, jak korzystać ze wszystkich zalet poligamii, unikając jednocześnie jej wad. 

Za pomocą międzynarodowego rozkładu lotów bohater utrzymuje relacje z trzema narzeczonymi naraz. W jaki sposób? Otóż każda z nich jest stewardessą w innej linii lotniczej. Pewnego dnia los płata Maksowi figla. Minimalne zmiany w rozkładach lotów sprawiają, że wszystkie narzeczone zjawiają się u bohatera niemal w tym samym momencie.

Jak bohater z tego wybrnie? Czy pomoże mu niestroniąca od sarkastycznych uwag służąca Nadia? Jakie miejsce w tej całej historii obierze przyjaciel Maksa z dzieciństwa – Paweł? 

Boeing Boeing – zwariowana komedia sytuacyjna

Sztuka autorstwa Marca Camolettiego zawiera wszystkie składniki dobrej farsy. To lot, który nie powoduje turbulencji, a jedynie mnóstwo śmiechu. Dodatkowo dobry humor gwarantuje wspaniały przekład tekstu, którego dokonał twórca dialogów w polskiej wersji filmu animowanego „Shrek” – Bartosz Wierzbięta.


AUTOR: Marc Camoletti
PRZEKŁAD: Bartosz Wierzbięta
REŻYSER: Marcel Wiercichowski

OBSADA:
Elżbieta Jarosik
Karolina Chapko
Anna Jarosik
Adriana Kalska
Mikołaj Roznerski
Michał Meyer / Bogusław Kudłek

Recenzje (290)

2022-11-21 17:15:00 Teatr Wielki, Łódź
Fajna sztuka.
LR
2022-11-28 19:00:00 Sala Koncertowa CKK Jordanki, Toruń
Akcja rozkręca się powoli, ale warto poczekać! Później masa zabawy i śmiechu. Gra aktorska na najwyższym poziomie, jedyny mały minus to słabe nagłośnienie, szczególnie Pani Elżbiety Jarosik oraz Pani Karoliny Chapko. Być może to wina akustyki w Jordankach (Toruń).
Pam
2022-11-21 17:15:00 Teatr Wielki, Łódź
Świetny spektakl, kilka razy popłakałem się ze śmiechu. Gra aktorska na najwyższym poziomie. Dobór aktorów genialny. Aktorki genialnie dobrane do roli. Polecam każdemu!!
Cezary
2022-11-19 19:15:00 Zamojski Dom Kultury, Zamość
Super spektakl!
Natalia
2022-11-28 19:00:00 Sala Koncertowa CKK Jordanki, Toruń
Wspaniałe spędzony czas, występ fantastyczny.
Elżbieta

Najlepsze wydarzenia kulturalne w Polsce - sprawdź nasz repertuar i zarezerwuj bilety online.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.