Artyści

Boeing Boeing - odlotowa komedia z udziałem gwiazd

Opis

4.9 / 5
99 ocen
Recenzje
„Boeing Boeing” to komediowy hit teatralny w gwiazdorskiej obsadzie, który od lat przyciąga tysiące widzów. W 1991 roku sztuka została wpisana do Księgi rekordów Guinnessa jako najczęściej wystawiany spektakl w historii.

Sztuka opowiada historię Maksa, któremu wydaje się, że wie, jak korzystać ze wszystkich zalet poligamii, unikając jednocześnie jej wad. 

Za pomocą międzynarodowego rozkładu lotów bohater utrzymuje relacje z trzema narzeczonymi naraz. W jaki sposób? Otóż każda z nich jest stewardessą w innej linii lotniczej. Pewnego dnia los płata Maksowi figla. Minimalne zmiany w rozkładach lotów sprawiają, że wszystkie narzeczone zjawiają się u bohatera niemal w tym samym momencie.

Jak bohater z tego wybrnie? Czy pomoże mu niestroniąca od sarkastycznych uwag służąca Nadia? Jakie miejsce w tej całej historii obierze przyjaciel Maksa z dzieciństwa – Paweł? 

Boeing Boeing – zwariowana komedia sytuacyjna

Sztuka autorstwa Marca Camolettiego zawiera wszystkie składniki dobrej farsy. To lot, który nie powoduje turbulencji, a jedynie mnóstwo śmiechu. Dodatkowo dobry humor gwarantuje wspaniały przekład tekstu, którego dokonał twórca dialogów w polskiej wersji filmu animowanego „Shrek” – Bartosz Wierzbięta.


AUTOR: Marc Camoletti
PRZEKŁAD: Bartosz Wierzbięta
REŻYSER: Marcel Wiercichowski

OBSADA:
Elżbieta Jarosik
Karolina Chapko
Anna Jarosik
Adriana Kalska
Mikołaj Roznerski
Michał Meyer / Bogusław Kudłek

Bilety

Recenzje (99)

2022-04-03 18:30:00 Dom Kultury "Mors", Dębica
Rewelacyjne przedstawienie. Bawiłam się wyśmienicie.
monis5_in
2022-04-03 15:30:00 Dom Kultury "Mors", Dębica
Było świetnie. Nawet nie wiedziałam, kiedy ten czas minął. Przy tym spektaklu można na pewno się zrelaksować i zapomnieć o codziennych problemach.
Patrycja
2022-04-03 18:30:00 Dom Kultury "Mors", Dębica
Przedstawienie pierwsza klasa już nie pamiętam kiedy się tak dobrze bawiłem i uśmiałem polecam każdemu kto chciałby zobaczyć i się dobrze bawić
Paweł
2022-04-03 15:30:00 Dom Kultury "Mors", Dębica
Super było, zaraziłem żonę teatrem
Xxx
2022-04-03 18:30:00 Dom Kultury "Mors", Dębica
Rewelacja 👍👍👍👍👍👍
Paweł

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.