Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
Blog

„Freedom”. Jaka będzie nowa trasa koncertowa Michała Szpaka?

Marta Fortowska
Próżno szukać na polskiej scenie muzycznej drugiego takiego artysty jak Michał Szpak. Rozpoznawalność przyniósł mu program „X Factor”, w którym zdobył drugie miejsce. Od tego czasu jego popularność ciągle rośnie, a grono fanów się powiększa. Niedługo przekonamy się, co przygotował dla nas Szpak w ramach nowej trasy koncertowej, zatytułowanej „Freedom”!
  1. Michał Szpak – nowa trasa
  2. Michał Szpak – co dla niego znaczy „Freedom”?
  3. Ile lat ma Michał Szpak? Urodziny artysty

Michał Szpak – nowa trasa

Trasy koncertowe Michała Szpaka to nie tylko wyjątkowe przeżycie muzyczne i wizualne. Artysta wielokrotnie udowadniał, że za jego koncertami stoi coś więcej. Szczególną uwagę zwraca na ważne dla siebie tematy, takie jak zmiany klimatyczne, równość i wolność.

Podczas trasy koncertowej „Freedom” przeniesiemy się w kolorowy, hippisowski świat. Usłyszymy nie tylko najbardziej znane przeboje artysty, ale także covery kultowych piosenek. Plakat zapowiadający najnowsze koncerty Michała Szpaka to jasny komunikat: poczujemy się, jakby lato miało trwać wiecznie!

Michał Szpak – co dla niego znaczy „Freedom”?

Michał Szpak to artysta, dla którego możliwość swobodnego wyrażania siebie jest bardzo ważna. Do tego samego zachęca swoich fanów. Nowa trasa koncertowa będzie przestrzenią, w której każdy będzie mógł poczuć się bezpiecznie. Całemu przedsięwzięciu przyświecać będzie idea miłości, wolności, otwartości, empatii i akceptacji.

„Wszyscy jesteśmy równi i wszyscy powinniśmy się szanować. Wszyscy powinniśmy się kochać i nie istnieje coś takiego jak lepszy i gorszy” – komentuje Szpak.

Ile lat ma Michał Szpak? Urodziny artysty

Michał Szpak urodził się 26 listopada 1990 roku. W trakcie lockdownu obchodził swoje 30. urodziny. Ta okrągła liczba to doskonała okazja do hucznego świętowania – najlepiej podczas koncertów!

Możemy być więc pewni, że nowa trasa będzie czasem niezwykłych emocji, wzruszeń i niezapomnianych muzycznych uniesień.

Zachęcamy do śledzenia naszej strony, na której już niedługo pojawi się więcej informacji na temat trasy koncertowej „Freedom”.

Wydarzenia

Komentarze

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.