Blog

„Freedom”. Jaka będzie nowa trasa koncertowa Michała Szpaka?

Marta Fortowska
Próżno szukać na polskiej scenie muzycznej drugiego takiego artysty jak Michał Szpak. Rozpoznawalność przyniósł mu program „X Factor”, w którym zdobył drugie miejsce. Od tego czasu jego popularność ciągle rośnie, a grono fanów się powiększa. Niedługo przekonamy się, co przygotował dla nas Szpak w ramach nowej trasy koncertowej, zatytułowanej „Freedom”!
  1. Michał Szpak – nowa trasa
  2. Michał Szpak – co dla niego znaczy „Freedom”?
  3. Ile lat ma Michał Szpak? Urodziny artysty

Michał Szpak – nowa trasa

Trasy koncertowe Michała Szpaka to nie tylko wyjątkowe przeżycie muzyczne i wizualne. Artysta wielokrotnie udowadniał, że za jego koncertami stoi coś więcej. Szczególną uwagę zwraca na ważne dla siebie tematy, takie jak zmiany klimatyczne, równość i wolność.

Podczas trasy koncertowej „Freedom” przeniesiemy się w kolorowy, hippisowski świat. Usłyszymy nie tylko najbardziej znane przeboje artysty, ale także covery kultowych piosenek. Plakat zapowiadający najnowsze koncerty Michała Szpaka to jasny komunikat: poczujemy się, jakby lato miało trwać wiecznie!

Michał Szpak – co dla niego znaczy „Freedom”?

Michał Szpak to artysta, dla którego możliwość swobodnego wyrażania siebie jest bardzo ważna. Do tego samego zachęca swoich fanów. Nowa trasa koncertowa będzie przestrzenią, w której każdy będzie mógł poczuć się bezpiecznie. Całemu przedsięwzięciu przyświecać będzie idea miłości, wolności, otwartości, empatii i akceptacji.

„Wszyscy jesteśmy równi i wszyscy powinniśmy się szanować. Wszyscy powinniśmy się kochać i nie istnieje coś takiego jak lepszy i gorszy” – komentuje Szpak.

Ile lat ma Michał Szpak? Urodziny artysty

Michał Szpak urodził się 26 listopada 1990 roku. W trakcie lockdownu obchodził swoje 30. urodziny. Ta okrągła liczba to doskonała okazja do hucznego świętowania – najlepiej podczas koncertów!

Możemy być więc pewni, że nowa trasa będzie czasem niezwykłych emocji, wzruszeń i niezapomnianych muzycznych uniesień.

Zachęcamy do śledzenia naszej strony, na której już niedługo pojawi się więcej informacji na temat trasy koncertowej „Freedom”.

Komentarze

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.