Blog

Nowy HIT od Ochmana i zwycięzców Eurowizji. Posłuchaj „Cry For You”!

Weronika Horoszczuk-Jacyna
Już jest! Na platformach streamingowych ukazała się najnowsza piosenka Krystiana Ochmana nagrana z ukraińskim zespołem hip-hopowym Kalush Orchestra. Grupa pokazała się światu zajmując pierwsze miejsce podczas 66. Konkursu Piosenki Eurowizji. Zdecydowali się połączyć siły z naszym reprezentantem – Krystianem Ochmanem i podjąć polsko-ukraińską współpracę nad zaskakującym utworem „Cry For You. Jaki jest jej efekt?

Kalush Orchestra – kim są reprezentanci Ukrainy w konkursie Eurowizji?

Kalush Orchestra to zespół powstały zaledwie 4 lata temu w Ukrainie. Swoją nazwę zawdzięcza miastu, w którym stawiał pierwsze kroki, czyli Kałuszowi. Założony został przez rapera Ołeha Psiuka, Ihora Didenczuka i Włada Kuroczkę, znanego pod pseudonimem MC Kilimmen. W jego obecnym składzie (od 2021) znajdują się również Tymofij Muzyczuk oraz Witalij Dużyk. Na koncie mają już dwa albumy: „Hotin” i „Jo-jo” wydane w 2021 roku. Ich największym sukcesem jest wygrana w Konkursie Piosenki Eurowizji w 2022, na którym zaprezentowali utwór „Stefania”. Oficjalny eurowizyjny wideoklip piosenki na YouTube doczekał się już blisko 50 milionów wyświetleń!

Krystian Ochman i Kalush Orchestra w piosence „Cry For You”

Wyjątkowy głos Krystiana Ochmana i hip-hopowe wersy od Kalush Orchestra to połączenie, którego nikt się nie spodziewał, ale każdy potrzebował. Pierwsze komentarze pod piosenką „Cry For You” podkreślają, że polski wokalista wraz z ukraińskimi muzykami stworzyli nieoczywisty, a jednocześnie fantastyczny duet. „Cry For You” to muzyka elektroniczna, śpiew operowy, hip-hop i folkowe instrumenty w jednym miejscu. Produkcją utworu zajął się nie kto inny, jak @atutowy, który wielokrotnie współpracował z Krystianem Ochmanem. Artysta pracuje nad nowym albumem, który ma ukazać się jeszcze w 2023! Pozostaje nam cierpliwie czekać na kolejne muzyczne niespodzianki od Ochmana.

Koncerty Krystiana Ochmana w 2023 – bilety, repertuar

Krystian Ochman zaczaruje nas swoim głosem podczas koncertów w 2023 roku! Wystąpi między innymi w Rzeszowie, Warszawie i Szczecinie. Usłyszymy piosenki ze złotej płyty „Ochman”, takie jak „Światłocienie”, „Wielkie tytuły”, „Prometeusz” oraz eurowizyjny hit „River”. Znajdź swoje najbliższe miasto i zarezerwuj bilety na koncert Krystiana Ochmana!

Komentarze

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.