Bilety

Rzeszów - repertuar i bilety na wydarzenia

Bilety

Porwanie - komedia Artura Barcisia

 • G2A Arena Centrum Wystawienniczo - Kongresowe Woj. Podkarpackiego, Rzeszów
 • 20.10.2024

Krzysztof Cugowski - 55 lat na scenie

 • G2A Arena Centrum Wystawienniczo - Kongresowe Woj. Podkarpackiego, Rzeszów
 • 25.10.2024

Najdroższy - spektakl komediowy

 • Filharmonia Podkarpacka, Rzeszów
 • 26.06.2024

Igor Kwiatkowski - Tylko śmiech nas ocali

 • Filharmonia Podkarpacka, Rzeszów
 • 18.09.2024

Anna Wyszkoni - 25 lat/ Nowa płyta „Z cegieł i łez”.

 • Filharmonia Podkarpacka, Rzeszów
 • 08.10.2024

Varius Manx & Kasia Stankiewicz 90'/35

 • Filharmonia Podkarpacka, Rzeszów
 • 16.10.2024

Ray Wilson - Genesis Classic

 • Filharmonia Podkarpacka, Rzeszów
 • 04.11.2024

Porwanie - komedia Artura Barcisia

 • Rzeszów
 • 20.10.2024 godz. 14:00
  G2A Arena Centrum Wystawienniczo - Kongresowe Woj. Podkarpackiego
 • 20.10.2024 godz. 16:30
  G2A Arena Centrum Wystawienniczo - Kongresowe Woj. Podkarpackiego

Doceniana przez publiczność komedia kryminalna o bohaterze, który w obliczu widma bankructwa decyduje się na szalone rozwiązanie swoich kłopotów.Człowiek bez...

Zobacz więcej

Krzysztof Cugowski - 55 lat na scenie

 • Rzeszów
 • 25.10.2024 godz. 19:00
  G2A Arena Centrum Wystawienniczo - Kongresowe Woj. Podkarpackiego

Zapraszamy na niezapomnianą podróż przez 55 lat muzycznej historii z Krzysztofem Cugowskim! Legendarny rockman, współtwórca Budki Suflera, obchodzi jubileusz swojej...

Zobacz więcej

Najdroższy - spektakl komediowy

Najdroższy, Naj..., Najlepsza komedia ROKU!! Po prostu, to będzie HIT!! Do czego jesteś w stanie się posunąć aby polepszyć...

Zobacz więcej

Igor Kwiatkowski - Tylko śmiech nas ocali

Wyjątkowy artysta kabaretowy Igor Kwiatkowski wraca z solowym, premierowym programem pt. „Tylko śmiech nas ocali”! To spektakl pełen zdziwienia nad...

Zobacz więcej

Anna Wyszkoni - 25 lat/ Nowa płyta „Z cegieł i łez”.

Anna Wyszkoni wchodzi w 2023 rok z nowymi piosenkami i nowym albumem pt. „Z cegieł i łez”, który jest już...

Zobacz więcej

Varius Manx & Kasia Stankiewicz 90'/35

Koncerty „90/35” to nie tylko kontynuacja niezwykle udanych koncertów „90. – to się nie powtórzy!”, ale również świętowanie 35-lecia działalności...

Zobacz więcej

Ray Wilson - Genesis Classic

Ray Wilson to były wokalista zespołu Genesis i lider grupy Stillskin. W 2024 roku w trasie koncertowej „Genesis Classic”, artysta...

Zobacz więcej

Początki Rzeszowa sięgają 1354 roku, w którym król Kazimierz Wielki przyznał mu prawa miejskie. Funkcję stolicy województwa podkarpackiego dumnie pełni od 1999 roku. Rzeszów – stolicę Podkarpacia – z pewnością nazwać można miastem wszechstronnym. Intensywnie rozwijające się miasteczko studenckie Politechniki Rzeszowskiej, znana na całym świecie rzeszowska kultura kibicowska, centralny punkt Doliny Lotniczej. Ponadto Rzeszów charakteryzuje się różnorodną ofertą kulturalną i profesjonalnymi obiektami, w których organizowane są spektakle teatralne, koncerty, występy kabaretowe i wiele innych wydarzeń kulturalnych.

Zobacz nadchodzące wydarzenia w Rzeszowie w sezonie 2023/2024 i zarezerwuj bilety!

Teatr w Rzeszowie – bilety, repertuar spektakli, sale

Rzeszów może pochwalić się ciekawym repertuarem spektakli teatralnych oraz kilkoma prężnie działającymi teatrami. Są to Teatr im. Wandy Siemaszkowej, Teatr „Maska” oraz Teatr Przedmieście.

Teatr im. Wandy Siemaszkowej jest najstarszym zawodowym teatrem dramatycznym w województwie podkarpackim – jego początki sięgają 1944 roku. Jest on organizatorem ogólnopolskich przeglądów teatralnych – Rzeszowskich Spotkań Karnawałowych oraz Rzeszowskich Spotkań Teatralnych. Wyróżnia się szczególnie szerokim repertuarem.

Teatr „Maska” jest z kolei jedynym profesjonalnym teatrem lalek na Podkarpaciu. Wyrósł z działalności Teatru Lalki i Aktora „Kacperek”, który powstał już w 1953 roku w Powiatowym Domu Kultury w Jarosławiu. Przez wiele lat swojej działalności „Kacperek” był teatrem objazdowym. Dopiero w 1999 roku zyskał własną scenę w Rzeszowie i zmienił nazwę na Teatr „Maska”. W ramach działalności teatru odbywa się wiele spektakli dla dzieci.

Najmłodszym, jednak niemniej ciekawym, jest niezależny Teatr Przedmieście. Powstał w 2001 roku, a w 2010 na stałe przeniósł się do Rzeszowa. Na deskach teatru wystawiane są przede wszystkim sztuki autorskie. Ponadto organizuje on wiele wydarzeń artystycznych, takich jak koncerty, festiwale, przeglądy.

Filharmonia Podkarpacka w Rzeszowie

Jedną z wiodących instytucji kulturalnych, w których odbywają się różnorodne spektakle i koncerty jest Filharmonia Podkarpacka im. Artura Malawskiego. W sali koncertowej odbywają się koncerty symfoniczne, koncerty kameralne, spektakle i operetki. Chociaż początki jej działalności sięgają 1955 roku, Filharmonię Rzeszowską powołano w 1967 roku. Pod nazwą Filharmonia Podkarpacka im. Artura Malawskiego funkcjonuje od 2010 roku. Filharmonia posiada jeden z najlepszych zespołów symfonicznych w Polsce – Orkiestrę Symfoniczną Filharmonii Podkarpackiej. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń w Filharmonii Podkarpackiej i zarezerwuj najlepsze bilety.

G2A Arena i Hala Podpromie w Rzeszowie

G2A Arena Centrum Wystawienniczo Kongresowe Województwa Podkarpackiego w Jasionce koło Rzeszowa działa od 2016 roku. Odbywają się w nim największe imprezy targowe, wydarzenia kulturalne i sportowe w regionie. Dotychczas na Arenie G2A odbyły się różne spektakle oraz koncerty takich gwiazd jak np. Lady Pank. Na wydarzenia odbywające się w G2A Arena zarezerwujecie bilety na naszej stronie.

Hala Podpromie w Rzeszowie pełni wiele funkcji i jest jednym z najnowocześniejszych tego typu obiektów w Polsce. Od 2002 roku przyjmuje nawet do 7000 widzów, którzy uczestniczą w wielu regularnych imprezach oraz wydarzeniach sportowych i kulturalnych.

Kluby muzyczne i koncerty w Rzeszowie

Kultura muzyczna w Rzeszowie obejmuje również kluby, w których odbywają się koncerty. Wiele koncertów odbywa się w Klubie Pod Palmą, z kolei w wersji plenerowej na Bulwarach pod Wisłokiem. Rzeszów to również spotkania poetyckie i teatralne, wystawy malarstwa i fotografii, które odbywają się w najstarszym pubie w mieście – Underground Pub.

Imprezy w Rzeszowie – festiwale i wydarzenia cykliczne

Rzeszów słynie z niezwykłych imprez cyklicznych i festiwali. Do najciekawszych propozycji należą Rzeszów Festival – letnie wydarzenie odbywające się na Bulwarach nad Wisłokiem, hip-hopowy Dope Fest, Carpathia Festival oraz Światowy Festiwal Polonijnych Zespołów Folklorystycznych.

Carpathia Festival to trzydniowy festiwal, który od 2005 roku opiera się na prezentowaniu młodych twórców z całego świata. Do tej pory w wydarzeniu udział wzięli uczestnicy z 27 krajów!

Kabarety w Rzeszowie

Scena kabaretowa w Rzeszowie od lat oferuje widzom szeroki repertuar występów. W 1996 roku w Rzeszowie powstał Kabaret Kaczka Pchnięta Nożem. Rzeszowianie mogą oglądać na żywo swoje ulubione skecze w wykonaniu Kabaretu Skeczów Męczących, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Smile, Kabaretu Młodych Panów i Kabaretu Moralnego Niepokoju. Bilety na kabarety w Rzeszowie znajdziesz powyżej!

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.