Artysta

Krystian Ochman

Bio

Krystian Ochman to największe muzyczne objawienie ostatnich lat. Młody śpiewak od chwili pojawienia się w programie „The Voice of Poland” odnosi same sukcesy. Jesienią 2021 rusza w trasę koncertową, w trakcie której usłyszymy jego największe hity.

Młody Krystian urodził się i wychował w USA, niedaleko Waszyngtonu. Jego rodzice wyjechali do Stanów Zjednoczonych na studia i do pracy jeszcze w czasach komunizmu. Krystian Ochman pochodzi z rodziny o muzycznych korzeniach. Jego ojciec – Maciek Ochman – występował z zespołem Róże Europy, grając na syntezatorach. Jego dziadek – Wiesław Ochman – był słynnym śpiewakiem operowym.

Przełomowym momentem w życiu Ochmana było zagranie roli księcia w licealnym przedstawieniu. Gdy dziadek wysłuchał jego występu, zasugerował pomysł podjęcia studiów na Akademii Muzycznej w Katowicach.

W 2020 roku Krystian Ochman został zwycięzcą 11. edycji „The Voice of Poland”. Jego uczestnictwo w telewizyjnym show zostało bardzo entuzjastycznie przyjęte przez widzów. W 2021 roku wygrał nagrodę publiczności w kategorii premiery na 58. edycji Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Krystian Ochman wydał swoją pierwszą, długogrającą płytę pt. „Ochman” 19 listopada 2021 roku. Na krążku nie zabrakło takich hitów jak „Światłocienie” „Wielkie tytuły” czy „Prometeusz”.

Obok zdolności wokalnych Krystian jest również instrumentalistą. Gra na fortepianie i trąbce oraz aktywnie uczestniczy w procesie twórczym podczas produkcji swojego materiału muzycznego.

Krystian Ochman – koncerty

W 2022 roku Krystian Ochman zagrał serię zimowych koncertów na trasie Winter Tour '22, podczas których zaprezentował nowy materiał z płyty „Ochman”.

W maju 2022 artysta wyruszy reprezentować Polskę na prestiżowym konkursie Eurowizja 2022, gdzie zaprezentuje piosenkę „River”.Następnie artysta wyruszy zagrać serię koncertów pt. "Krystian Ochman Exclusive". Na koncertach Ochmana usłyszymy nie tylko największe single, ale również wiele nowości. Sprawdź repertuar koncertów Krystiana Ochmana i kup bilety.

Bilety

09.07.2022
19:00
Krystian Ochman Exclusive
ICE Kraków Congress Centre Kraków
27.07.2022
20:00
Krystian Ochman Exclusive
Amfiteatr Wolskiego Centrum Kultury Warszawa
11.09.2022
19:00
Krystian Ochman Exclusive
Teatr Letni w Szczecinie im. Heleny Majdaniec Szczecin

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.