Artyści

Krystian Ochman Exclusive

Opis

4.9 / 5
181 ocen
Recenzje
Zwycięzca 11. edycji The Voice of Poland i laureat nagrody publiczności w konkursie premier w Opolu. W maju 2022 Krystian Ochman reprezentował Polskę w konkursie Eurowizji, docierając do finału i zajmując 12 miejsce.
 
Krystian Ochman to wnuk słynnego polskiego tenora Wiesława Ochmana. Zwycięstwo w programie „The Voice of Poland” dało młodemu artyście przepustkę do ogromnej popularności. W listopadzie 2021 piosenkarz wydał swój pierwszy debiutancki album – pt. „OCHMAN”, który zadebiutował na 6. miejscu listy bestsellerów muzycznych. Ochman został okrzyknięty objawieniem muzycznym roku, a jego pierwszy autorski utwór, „Światłocienie”, osiągnął ponad 5,5 mln odsłon na YouTube i zanotował ponad 300 tys. streamów w tydzień, debiutując na Top200 Spotify. Singiel osiągnął status złotej płyty.

Kolejnym sukcesem Krystiana Ochmana była wygrana w konkursie Premier 58. KFPP w Opolu z utworem „Prometeusz”. Ponadto jako jeden z dwóch polskich artystów wziął udział w międzynarodowej akcji The Circle Sessions, w trakcie której zaprezentował dwa utwory: „Lights In The Dark” i „Ten sam ja”.

Na początku 2022 roku artysta wyruszył w wielką zimową trasę „Winter Tour ‘22”, na której zaprezentował fanom materiał z płyty „Ochman”.

Każdy koncert Krystiana Ochmana to przejmujące, pełne wokalnego kunsztu i energii widowisko. Wokaliście towarzyszy czteroosobowy zespół doświadczonych muzyków. Sprawdź nasz repertuar koncertów i zarezerwuj bilety online.

Bilety

Recenzje (181)

2022-10-02 19:00:00 Sala Ziemi, Poznań
Występ magiczny Krystian cudowny , pewnie nie raz się jeszcze odwiedzę Krystiana na koncercie
Dominika
2022-10-02 19:00:00 Sala Ziemi, Poznań
Piękny koncert! Ochman rewelacja, piękny głos, ten luz a jednocześnie duża kultura osobista! Jedyna uwaga do panów z nagłośnienia - za dużo stopy🤪Reszta Ok!
Betsi
2022-10-02 19:00:00 Sala Ziemi, Poznań
Wydarzenie którego nie są się zapomnieć . Artysta klasa sama w sobie
Niku35
2022-09-11 19:00:00 Teatr Letni w Szczecinie im. Heleny Majdaniec, Szczecin
Uwielbiam artystę, nawet gdyby śpiewał bez zespołu byłoby pięknie. Ja to określam inna jakość sceniczna na dzisiejsze czasy. przyjechaliśmy na występ z Płocka.
Teresa
2022-09-11 19:00:00 Teatr Letni w Szczecinie im. Heleny Majdaniec, Szczecin
Fantastyczny koncert, przylecieliśmy z mężem z Wielkiej Brytanii na występ Krystiana Ochmana i emocji było więcej niż się spodziewałam ♥️♥️♥️ nieziemski głos ⭐⭐⭐ organizatorzy również stanęli na wysokości zadania, przesympatyczna obsługa 👍👍
Anna

Najlepsze wydarzenia kulturalne w Polsce - sprawdź nasz repertuar i zarezerwuj bilety online.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.