Krystian Ochman Exclusive

Opis

4.9 / 5
195 ocen
Recenzje
Zwycięzca 11. edycji The Voice of Poland i laureat nagrody publiczności w konkursie premier w Opolu. W maju 2022 Krystian Ochman reprezentował Polskę w konkursie Eurowizji, docierając do finału i zajmując 12 miejsce.
 
Krystian Ochman to wnuk słynnego polskiego tenora Wiesława Ochmana. Zwycięstwo w programie „The Voice of Poland” dało młodemu artyście przepustkę do ogromnej popularności. W listopadzie 2021 piosenkarz wydał swój pierwszy debiutancki album – pt. „OCHMAN”, który zadebiutował na 6. miejscu listy bestsellerów muzycznych. Ochman został okrzyknięty objawieniem muzycznym roku, a jego pierwszy autorski utwór, „Światłocienie”, osiągnął ponad 5,5 mln odsłon na YouTube i zanotował ponad 300 tys. streamów w tydzień, debiutując na Top200 Spotify. Singiel osiągnął status złotej płyty.

Kolejnym sukcesem Krystiana Ochmana była wygrana w konkursie Premier 58. KFPP w Opolu z utworem „Prometeusz”. Ponadto jako jeden z dwóch polskich artystów wziął udział w międzynarodowej akcji The Circle Sessions, w trakcie której zaprezentował dwa utwory: „Lights In The Dark” i „Ten sam ja”.

Na początku 2022 roku artysta wyruszył w wielką zimową trasę „Winter Tour ‘22”, na której zaprezentował fanom materiał z płyty „Ochman”.

Każdy koncert Krystiana Ochmana to przejmujące, pełne wokalnego kunsztu i energii widowisko. Wokaliście towarzyszy czteroosobowy zespół doświadczonych muzyków. Sprawdź nasz repertuar koncertów i zarezerwuj bilety online.

Recenzje (195)

2022-07-27 20:00:00 Amfiteatr Wolskiego Centrum Kultury, Warszawa
Wspaniały koncert! Ochman brzmi na żywo jeszcze lepiej, niż w nagraniach studyjnych. Ma świetny kontakt z publicznością. Towarzyszy mu świetny zespół. Krystian zachwyca swoim profesjonalizmem i siłą głosu. Zdecydowanie polecam jego koncerty!
EwaO.
2022-10-29 19:00:00 ICE Kraków Congress Centre, Kraków
Cudowne są koncerty Ochmana! Pełny profesjonalizm, powalający głos, świetny zespół i aranżacje, oświetlenie, a przede wszystkim wspaniała atmosfera, którą tworzy artysta podczas koncertu.
Ewa
2022-07-30 19:00:00 Amfiteatr, Biała Podlaska
Wspaniały artysta z powalającym wokalem, świetna atmosfera, doskonały zespół, piękna oprawa świetlna i do tego poczucie humoru Krystiana, które rozluźnia i bawi. Polecam!
Ewa
2022-10-29 19:00:00 ICE Kraków Congress Centre, Kraków
Koncert był wspaniały, Krystian jest zabawną, ciepłą osobą, potrafi przyciągnąć ludzi do siebie
Asia
2022-10-29 19:00:00 ICE Kraków Congress Centre, Kraków
Magiczny wieczór pełen muzyki w najlepszym wydaniu, Krystian Ka niezwykły głos a ponad to wprowadził kameralną atmosferę. Polecamy

Najlepsze wydarzenia kulturalne w Polsce - sprawdź nasz repertuar i zarezerwuj bilety online.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.