Blog

Krystian Ochman o premierze płyty „Testament” i „Telefonach”

Weronika Horoszczuk-Jacyna
Wielkimi krokami zbliża się premiera drugiego albumu Krystiana Ochmana. Wokalista ogłosił w mediach, że nowy termin premiery przypada na 17 listopada 2023 roku (przez komplikacje podczas produkcji został przesunięty z 10 listopada). Krystian nie krył niezadowolenia, jednak fani bardzo szybko zareagowali i wysłali w stronę muzyka wiele pozytywnych słów. Niedawno ukazał się klip do piosenki „Telefony”, promujący płytę „Testament”. Jaki będzie nadchodzący album Krystiana Ochmana?

Krystian Ochman – premiera płyty „Testament”

Krystian Ochman z dumą opowiada o swoim najnowszym albumie „Testament” i pokazuje, że nie zamyka się na nowe gatunki muzyczne oraz poszerzanie zakresu poruszanych w tekstach tematów. Na „Testamencie” ukaże się czternaście różnorodnych brzmieniowo utworów. Artysta chętnie opowiada o swojej najnowszej twórczości:

"Mój drugi album, bardziej hip-hopowy, pełen nowoczesnych brzmień, podobnie jak pierwszy, emanuje muzyczną różnorodnością. Myślę wiele o przyszłości, mniej o przeszłości, ale żyję dniem dzisiejszym. Nieustannie analizuję wszystko, co mnie otacza. Ta analiza pozwala mi rozwijać się twórczo. W przekazie bardziej bezpośredni, prostszy, a zarazem trochę bardziej osobisty, mój drugi album jest wynikiem wielu przemyśleń. Jest w nim dużo o miłości, akceptacji, ale i też o ich braku"

Interesująca jest również nazwa albumu, która podkreśla osobisty charakter płyty. Jakie piosenki znajdują się na trackliście? Nie zabraknie oczywiście tytułów „8ball”, „Rozmyty obraz”, „Bittersweet”, „Cry For You”, „Ona widzi nas”, „Bronia” oraz tytułowego „Testamentu”.

Ochman o piosence „Telefony”. „Odłóż na chwilę telefon”

Przekaz jak najbardziej aktualny i potrzebny – telefony towarzyszą nam niemal w każdej sytuacji. „Telefony” to piosenka o tym, że warto odciąć się, choć na moment od wirtualnej rzeczywistości, docenić daną chwilę i dać się jej ponieść. Z teledysku płyną niezwykle pozytywne emocje, a Krystian, wraz z występującą ekipą, uśmiecha się i przeżywa muzykę, tańcząc. Wokalista zachęca swoich słuchaczy:

„Odłóż na chwilę telefon. Odpręż się, wyluzuj i zacznij doceniać małe rzeczy. Scrollując zapominamy o otaczającej nas rzeczywistości.  Ja sam też mam z tym duże trudności, co więcej piszę ten tekst używając komórki. Walczmy z tym! Po prostu odpal mój nowy singiel (zapewne używając apki w telefonie) i daj się ponieść”.

Słowa i muzykę do utworu skomponowali Krystian Ochman, Karol Serek oraz Paweł Wawrzeńczyk. Teledysk wyreżyserował (tak jak w przypadku piosenki „8ball”) Adrian Kawa.

Krystian Ochman – bilety na koncerty jesienno-zimowe!

Jesteście zainteresowani „Testamentem” i kierunkiem, w którym rozwija się Krystian Ochman? Chcielibyście usłyszeć najnowszy materiał na żywo? W takim razie zapraszamy na koncerty w ramach jesienno-zimowej trasy! Sprawdź repertuar i zarezerwuj bilety na koncert Krystiana Ochmana -  jednego z najbardziej intrygujących artystów młodego pokolenia.

Komentarze

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.