Blog

Syn Krzysztofa Cugowskiego robi karierę za granicą!

Aleksandra Malich
Byłego, długoletniego lidera Budki Suflera, czyli Krzysztofa Cugowskiego nie trzeba nikomu przedstawiać. Jest on posiadaczem jednego z najbardziej znanych polskich głosów i wykonawcą takich hitów, jak: „Takie tango”, „Bal wszystkich świętych” czy „Jest taki samotny dom”. Wiadomym jest również, że Krzysztof Cugowski ma synów. Do tej pory jednak, szerszej publiczności byli znani starsi z nich – Piotr i Wojciech Cugowscy, którzy tworzą zespół bracia. A co z najmłodszym z Cugowskich?

Krzysztof Cugowski Junior w serialu Netflixa

Najmłodszy z braci Cugowskich – Krzysztof Cugowski Junior czy – jak mówi o sobie sam zainteresowany – Christopher ‘Chris’ Cugowski. Ostatnie dziecko sławnego muzyka nieco odeszło od rodzinnej tradycji muzycznej. Podczas gdy jego ojciec - Krzysztof Cugowski, koncertuje po całej Polsce z okazji 50-lecia na scenie, jego najmłodszy syn robi karierę za granicą. Cugowskiego juniora możemy zobaczyć w różnych wcieleniach aktorskich – m.in. w serialu Netflixa „Bridgertonowie”. Młody aktor występował również w kilku spektaklach – m.in. "POSH", "Margaret of Anjou" oraz musicalu "All Shook Up" z piosenkami Elvisa Presleya. Swoje umiejętności aktorskie szlifował już w liceum, a następnie w szkole Milton Abbey w Dorset w Anglii.

chris cugowski netflix

Najmłodszy syn Krzysztofa Cugowskiego realizuje się zarówno w aktorstwie i muzyce – Chris Cugowski potrafi grać na pięciu instrumentach – gitarze, basie, pianinie, perkusji i ukulele, a w trakcie pandemii nagrał także kilka demówek.

Syn Krzysztofa Cugowskiego w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”

Widzowie i widzki polsatowskiego show „Twoja twarz brzmi znajomo” mogli lepiej poznać Chrisa Cugowskiego i jego talenty – muzyczne i aktorskie. Wziął on udział w 15. edycji tego popularnego programu, gdzie zmierzył się z siedmiorgiem uczestników.

chris cugowski maneskin

Występy całej ósemki oceniało jury składzie: Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Michał Wiśniewski i Gromee. Chris wcielił się między innymi w Axla Rose'a, Elvisa Presleya i George'a Michaela. 

Koncerty Krzysztofa Cugowskiego z Zespołem Mistrzów - bilety na 2023!

Wróćmy jednak do głosu - legendy, czyli Krzysztofa Cugowskiego. W 2023 roku, wraz z Zespołem Mistrzów, zaśpiewa w ramach trasy koncertowej "Moje Najważniejsze". To wydarzenie dla wszystkich spragnionych rockowego brzmienia w świetnym wykonaniu. Bilety na koncerty Krzysztofa Cugowskiego wciąż na Was czekają! 

Bilety

Komentarze

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.