Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
Artyści

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów - Moje Najważniejsze

Opis

4.9 / 5
71 ocen
Recenzje
Niepowtarzalny głos i wyjątkowa charyzma – właśnie te cechy wyróżniają Krzysztofa Cugowskiego. Muzyk gra dla publiczności już 50 lat i wciąż ma apetyt na więcej. Wraz z nową trasą koncertową zapowiada kolejne utwory, które stworzył wspólnie z Zespołem Mistrzów.
 
50. jubileusz pracy artystycznej Krzysztof Cugowski uczcił krążkiem „50/70. Moje najważniejsze”. Podczas nowej trasy koncertowej publiczność może liczyć na pasjonującą muzyczną podróż przez pięć dekad. Koncerty pełne wielkich i niezapomnianych hitów w nowych, ciekawych aranżacjach, do tego okraszonych najwyższej klasy rockowymi brzmieniami.

Każdy występ Krzysztofa Cugowskiego to prawdziwa muzyczna uczta. Artysta do solowego projektu zaprosił grupę wybitnych muzyków – Zespół Mistrzów. Niezapomniane rockowe wrażenia gwarantowane! 

Wydarzenia

Recenzje (71)

2021-11-22 17:30:00 Suwalski Ośrodek Kultury, Suwałki
Koncert cudowny. Pan Krzysztof oraz zespół Mistrzów dali z siebie wszystko!
Agata
2021-11-22 17:30:00 Suwalski Ośrodek Kultury, Suwałki
Koncert rewelacja. Cugowski w świetnej formie.
iwo
2021-11-22 17:30:00 Suwalski Ośrodek Kultury, Suwałki
Coś wspaniałego, nie do opisania :D Żeby tak wszystkich śpiewających dało się słuchać z takim zachwytem i to po tylu latach. Absolutnie niepowtarzalny człowiek :D I Zespół Mistrzów - mistrzostwo!
Dzieweczka
2021-11-22 17:30:00 Suwalski Ośrodek Kultury, Suwałki
Występ był fajny jednak z powodu nagłośnienia siedząc w górnym rzędzie części słów nie można było zrozumieć.
Am
2021-11-22 17:30:00 Suwalski Ośrodek Kultury, Suwałki
Super występ.Artyści-PRAWDZIWI MISTRZOWIE!!!
RV

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.