Blog

Live z Krzysztofem Cugowskim. Gorąco zapraszamy!

Anna Stankiewicz-Sztybel
Wakacje tuż-tuż! Jesteście gotowi na lato 2021? „Gorąco zapraszamy” na koncerty z naszego repertuaru. Pierwsze wydarzenie odbędzie się już 31 maja w Szczecinie. Na scenie wystąpi Krzysztof Cugowski. Zanim jednak zagra dla szczecińskiej publiczności porozmawia z nami w Adria Art. Live. Oglądajcie nas na żywo w piątek o 18.00.

Koncerty na lato 2021 będą wyjątkowo wzruszające. Pierwszy z występów – Krzysztofa Cugowskiego – odbędzie się już 31 maja w Szczecinie. Zanim jednak artysta pojawi się na scenie, opowie o swojej trasie podczas Adria Art Live.

alt text

Krzysztof Cugowski odpowie na pytania fanów

Cykl Adria Art Live cieszy się coraz większą popularnością. W ostatnich tygodniach na naszym Instagramie pojawili się już: Kasia Stankiewicz, Paweł Domagała i Małgorzata Ostrowska. Tym razem, wyjątkowo na Facebooku, zagości Krzysztof Cugowski.

Artysta posiadający niepowtarzalny głos i wyjątkową charyzmę opowie o swojej trasie „Moje najważniejsze z Zespołem Mistrzów”. Cugowski obchodzi właśnie 50. jubileusz pracy artystycznej. Uczcił to nagraniem krążka „50/70. Moje najważniejsze”.

Live z Krzysztofem Cugowskim odbędzie się jutro o godz. 18.00. Od rana na Facebooku Adria Art będzie można zadawać pytania do Krzysztofa Cugowskiego. Co chcielibyście wiedzieć o artyście? Jak będzie wyglądała jego trasa? I czy zaskoczy nas swoimi planami na 2021 rok?

Cugowski w Szczecinie

Fani podkreślają, że każdy z koncertów Krzysztofa Cugowskiego to prawdziwa muzyczna uczta. Podczas koncertu, który odbędzie się w Filharmonii w Szczecinie, artysta zabierze słuchaczy w pasjonującą podróż przez pięć dekad. Pojawią się niezapomniane hity w nowych, ciekawych aranżacjach.

Dodatkowo Cugowski zaprosił do projektu grupę muzyków – Zespół Mistrzów!

Koncert ze względu na obowiązujący reżim sanitarny odbędzie się dwukrotnie: o godz. 17.00 i 20.30.

Krzysztof Cugowski kończy 70 lat!

Krzysztof Cugowski 30 maja kończy 70 lat. Artysta znany jest głównie z utworów nagranych z Budką Suflera. Z zespołem rozpoczął pracę już jako 20-latek.

Jego najlepiej sprzedającą się płytą jest „Nic nie boli tak jak życie”. Cugowski koncertował nie tylko w Polsce, ale również w Stanach Zjednoczonych, m.in. w Nowym Jorku.

„Gorąco zapraszamy” na lato 2021

Na lato 2021 przygotowaliśmy blisko 60 wydarzeń. W organizowanych przez nas koncertach będzie można uczestniczyć nie tylko w Szczecinie, ale również w amfiteatrach w Świnoujściu, Kołobrzegu, Ostródzie czy Płocku.

alt text

Na scenach pojawią się m.in. Daria Zawiałow, Roksana Węgiel, Lady Pank czy Mrozu.

Jesteście gotowi na lato pełne wrażeń?

Wszystkie wydarzenia będą dostępne w specjalnej zakładce Gorąco Zapraszamy, która niebawem ruszy na naszej stronie.

Bilety

Komentarze

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.