Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
Artyści

Roksana Węgiel - Roxie

Opis

5.0 / 5
8 ocen
Recenzje
Nastolatka z niesamowitym głosem. Wulkan muzycznej energii. Roksana Węgiel mimo młodego wieku ma na swoim koncie wiele sukcesów. Kup bilet na niezwykły koncert Roxie!

Zwyciężczyni pierwszej edycji programu „The Voice Kids”, 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci, laureatka Europejskiej Nagrody MTV oraz finalistka programu „Dance Dance Dance”. W 2019 roku otrzymała Fryderyka w kategorii fonograficzny debiut roku za płytę pt. „Roksana Węgiel”.

Jej debiutancki singiel – „Żyj” – w serwisie YouTube wyświetlono już ponad 16 mln razy, a utwór „Anyone I Want To Be”, z którym triumfowała na Eurowizji, odtworzono aż 60 mln razy. Ma za sobą współpracę m. in. z Pawbeatsem, Edytą Górniak, Viki Gabor czy Duncanem Laurence.

Roksana Węgiel – koncerty 2021

Fani Roksany Węgiel mogą już się szykować na intensywne i niezapomniane lato. Młoda artystka wystąpi m.in. w ramach serii koncertów organizowanych przez Adria Art pod nazwą „Gorąco zapraszamy”. Żeby być na bieżąco, polecamy śledzić nasz repertuar

Kup bilet na koncert Roxie. Możesz także wybrać wejściówkę Meet & Greet VIP, która gwarantuje szereg atrakcji, m.in. najlepsze miejsce na widowni. Do zobaczenia pod sceną!

Uwaga! Dzieci poniżej 16. roku życia mogą wziąć udział w koncercie tylko pod opieką osoby pełnoletniej.

Wydarzenia

Recenzje (8)

Organizacja koncertu na 5+
Czarna Warszawa 2021-07-05 20:00:00
Było super! Polecam!
MP Warszawa 2021-07-05 20:00:00
Zabrakło mi skali oceny
Warszawa 2021-07-05 20:00:00
Koncert rewelacja. Bawiliśmy się świetnie 😀
Kristo Warszawa 2021-07-05 20:00:00
Jestem bardzo zadowolona, że mogłam tam być i zobaczyć Roxie na żywo i posłuchać jej jak śpiewa. Śpiewałam razem z nią. Bardzo mi się ten koncert podobał, byłam pierwszy raz na koncercie Roksany, to było moim marzeniem, które się spełniło. Jak będę miała okazję pojechać znów na koncert Roxie, to też pojadę.
gwiazdka z nieba Warszawa 2021-07-05 20:00:00

Spektakle teatralne, koncerty i kabarety

Wzruszają, bawią do łez i zmuszają do refleksji – eventy, których jesteśmy organizatorem trafiają w zróżnicowane gusta miłośników każdego rodzaju wydarzeń kulturalnych. Dzięki nam, możesz znaleźć i udać się na spektakl, koncert lub występ kabaretowy także w Twoim mieście. Współpracujemy z wieloma placówkami w nawet niewielkich miejscowościach, przez co możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu teraz także w Twoim regionie. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas propozycjami wydarzeń kulturalnych, wśród których znajdziesz koncert Krzysztofa Cugowskiego z zespołem, spektakle w gwiazdorskich obsadach z udziałem Anny Muchy lub Daniela Olbrychskiego oraz wiele innych niezwykłych eventów. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i obejrzysz na żywo niepowtarzalne widowiska.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.