Blog

Roksana Węgiel w finale „Dance Dance Dance”

Adam Genderka
Zwyciężczyni programu „The Voice Kids” postanowiła spróbować swoich sił w kolejnej dziedzinie – tańcu nowoczesnym! Ze sceny talent-show tanecznym krokiem przeszła na parkiet programu „Dance Dance Dance”. Przed Roksaną Węgiel finał, który zdecyduje o wszystkim.

Wśród uczestników trzeciej edycji programu „Dance Dance Dance” znalazła się nastoletnia gwiazda Roksana Węgiel, znana z takich hitów jak: „Dobrze jest, jak jest” i „Żyj”.

Program cieszy się ogromną popularnością, a emisja każdego odcinka ściąga przed ekrany nawet 1,5 mln widzów. W tegorocznej edycji postawiono na powiew świeżości: zmieniono jurorów, prowadzących oraz zadbano o wybór najbardziej znanych gwiazd w roli uczestników.

alt text

Roksana Węgiel i Oliwia Górniak, czyli duet marzeń

Roksana Węgiel i jej przyjaciółka, Oliwia Górniak, to dwie najmłodsze uczestniczki programu. Tańczą wspólnie dopiero od kilku tygodni, jednak ich historia sięga znacznie dalej niż początki programu. Dziewczyny poznały się na zajęciach judo i, jak przyznają, od razu połączyła je przyjaźń.

W związku z młodym wiekiem Roksana i Oliwia reagują bardzo emocjonalnie na przygody, które spotykają je w programie. Podczas treningów do „Dance Dance Dance” Roksana nie potrafiła powstrzymać emocji i popłakała się w obecności jednego z jurorów – Agustina Egurroli. Na szczęście sam Agustin wykazał się empatią i przytulił nastoletnią uczestniczkę, aby ukoić jej nerwy.

Finał „Dance Dance Dance” już 15 maja. Czy dziewczyny zatriumfują po raz kolejny?

Roksana Węgiel i Oliwia Górniak wydają się być faworytami wśród publiki. Ciekawymi i odważnymi choreografiami zdążyły już pokazać, co potrafią na scenie „Dance Dance Dance”. Najtrudniejszym sprawdzianem będzie dla nich walka z drugą najlepszą parą – Damianem Kordasem i Olą Nowak.

Kibicujecie Roksanie podczas występów w „Dance Dance Dance”? Jeżeli chcielibyście zobaczyć ją na żywo, zapraszamy na koncerty Roksany Węgiel. Sprzedaż biletów rusza już 11 maja 2021. Do sprzedaży trafią m.in. wejściówki VIP, dające szansę na osobisty kontakt z Roxie!

Komentarze

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.