Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
Blog

Roksana Węgiel w nowym utworze „Korona”. Sprawdź, gdzie wystąpi

Anna Stankiewicz-Sztybel
Roksana Węgiel w 2021 roku wystąpi m.in. w Warszawie i Bydgoszczy. Artystka wypuściła właśnie nowy singiel „Korona”. To zupełnie nowa odsłona Roxie.

Roksana Węgiel to jedna z najbardziej rozpoznawalnych artystek młodego pokolenia. Wygrała „The Voice Kids” i Eurowizję dla Dzieci. Mimo trwającej pandemii wokalistka nie próżnuje i zaskakuje fanów nowymi projektami. Niedawno nagrała piosenkę „Przyjdź po mnie” z Pawbeatsem, a teraz prezentuje utwór „Korona”. Co sądzicie o takiej odsłonie Roxie?

„Korona” w wykonaniu Roxie

Roksana Węgiel wraca z nowym numerem „Korona”. Zwyciężczyni Eurowizji po kilku miesiącach przerwy serwuje fanom kawałek, do którego sama napisała tekst. Utwór to połączenie niskiego głosu Roksany z alternatywnym popem.

– To będzie totalnie nowa odsłona Roxie i ja nie mogę się już doczekać, aż będę mogła ją zaprezentować. Utwór będzie nosił tytuł „Korona” i jest to trochę taki pop; taki bardziej, powiedziałabym, alternatywny pop, więc coś nowego – zapowiedziała Roxie tuż przed premierą piosenki.

Roksana Węgiel walczy z hejtem

W piosence „Korona” Roksana śpiewa: „Tak mało wiesz, mało wiesz, rzucasz mi słaby tekst. Czy wiesz, że nie, nie czytam o sobie, nie muszę cię słuchać?”.

Niedawno artystka udzieliła wywiadu, w którym podkreśliła, że otaczający ją hejt i złośliwe komentarze niszczyły ją od środka. – Był taki moment, w którym poczułam, że już nie daję rady. Wokół słyszałam tylko nierealne do spełnienia oczekiwania, dostawałam kolejne zlecenia.

Serio, mam poczucie, że niejedna dorosła osoba już by tego nie pociągnęła. Pracowałam bardzo dużo. Przecież nie jestem robotem

– wyjaśniła.

Artystka podkreśliła, że zawsze mogła liczyć na swoich rodziców, którzy chronili ją przed złośliwościami ze strony obcych ludzi. W teledysku „Korona” występuje kilkoro młodych tancerzy, w tym Oliwia Górniak, z którą Roxie kilka tygodni temu wygrała trzecią edycję programu „Dance Dance Dance”. Choreografem układu tanecznego do piosenki jest Agustin Egurrola.

Roksana i Ekipa Friza

„Korona” to niejedyne muzyczne wydarzenie tego roku. Niedawno w internecie pojawiły się zdjęcia z planu, które zasugerowały współpracę Roxie z Ekipą Friza. Dziś już wiemy, że młoda wykonawczyni zaśpiewa singiel „Napad na bank”, który promuje trzeci sezon Ekipy.

Premiera 26 czerwca na YouTube!

„Anyone I Want To Be” na Eurowizji

Roksana Węgiel stała się rozpoznawalna po występie w konkursie Eurowizji dla Dzieci w Mińsku z utworem „Anyone I Want To Be”. W wydarzeniu wzięli udział reprezentanci 20 krajów, w tym Polski.

Roxie w głosowaniu jurorów zdobyła 79 punktów i zajęła trzecie miejsce. Jednak widzowie zadecydowali, że to nasza reprezentantka powinna wygrać Eurowizję. I to właśnie dzięki ich głosom Roksana stała się zwyciężczynią konkursu w 2016 roku.

Koncerty Roxie 2021

Najbardziej rozpoznawalne piosenki Roksany to m.in. „Dobrze jest, jak jest”, „Żyj” czy „Obiecuję”. Artystka w 2021 roku wystąpi m.in. w Warszawie i Bydgoszczy.

Na fanów czeka wulkan muzycznej energii, a dzięki wejściówkom Meet & Greet VIP także możliwość osobistego spotkania z Roxie.

Komentarze

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.