Blog

Roksana Węgiel w programie “You Can Dance – Nowa Generacja”

Marta Fortowska
Roksana Węgiel to młoda wokalistka, która skradła serca publiczności i nie przestaje zaskakiwać! Po sukcesie i wygranej w programie „The Voice Kids”, zdobyciu nagrody MTV dla najlepszego polskiego wykonawcy oraz zwycięstwie w programie „Dance Dance Dance” przed Roxie kolejne wyzwanie. Od września będzie współprowadzącą program „You Can Dance – Nowa Generacja”, w którym wspierać będzie młodych tancerzy w drodze na sam szczyt.

„You Cane Dance – Nowa Generacja” to program, który jesienią zawita do naszych domów. Format nadawany będzie przez stację TVP2. Widzowie, którzy jego poprzednią wersję śledzili na antenie TVN, mogą spodziewać się wielu nowości.

Wrześniowa odsłona programu skierowana będzie do młodych tancerzy w wieku od 8 do 13 lat. Występy oceniać będzie jury w składzie: Klaudia Antos, Michał "Misha" Kostrzewski oraz przewodniczący - Agustin Egurrola. Prowadzącymi program zostały natomiast Ida Nowakowska oraz Roksana Węgiel.

„You Can Dance – Nowa Generacja” – Roksana Węgiel w roli współprowadzącej program

„You Can Dance – Nowa Generacja” to telewizyjne show o konwencji zbliżonej do „The Voice Kids”, w którym jakiś czas temu brała udział sama Roksana. Po castingach przeprowadzonych w największych miastach Polski przyszedł czas na nagrania!

Przed młodymi tancerzami wyjątkowy i trudny czas, w którym wspierać ich będzie Roxie. Jako laureatka „The Voice Kids”, doskonale wie, z czym przyjdzie im się mierzyć. Po swoich doświadczeniach w programie „Dance Dance Dance” z pewnością będzie miała dla nich również wiele praktycznych wskazówek na temat tego, jak radzić sobie ze stresem i dobrze wypaść na scenie. Jesteśmy pewni, że w nowej roli poradzi sobie doskonale!

Roksana Węgiel – sprawdź, gdzie zagra tego lata

Tym, którzy już nie mogą doczekać się nowego programu z udziałem Roxie, polecamy sprawdzić, gdzie można zobaczyć ją na żywo!

Już 8 sierpnia Roksana Węgiel odwiedzi Bydgoszcz i wystąpi w Fabryce Lloyda. Zagra energetyczny koncert pełen jej największych przebojów takich, jak „Anyone I Want To Be”, „Korona”, czy „Dobrze Jest, Jak Jest”. Zapraszamy do wspólnego śpiewania pod sceną!

Komentarze

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.