Blog

Live z Kasią Stankiewicz z Varius Manx. Wracamy do kultury!

Anna Stankiewicz-Sztybel
Wracamy do kultury z przytupem! Na początek zapraszamy na szereg wyjątkowych live’ów z artystami. Pierwszy z nich – z Kasią Stankiewicz w roli głównej – odbędzie się w najbliższą środę (28.04) na naszym Instagramie. Ale to nie wszystko! Organizujemy dla was niezapomniane wydarzenia i szykujemy tonę emocji. Jesteście gotowi?

Czy kultura wreszcie wróci do życia? Zasiano w nas nadzieję i od kilku dni nie potrafimy myśleć o niczym innym. Zanim powrócimy na widownię, będziemy mieć okazję zobaczyć artystów w drugiej odsłonie cyklu Adria Art Live.

Live z Kasią Stankiewicz i Sławkiem Romanowskim z Varius Manx

Jako pierwsi w najbliższą środę (28.04) na Instagramie Adria Art wystąpią Kasia Stankiewicz i Sławek Romanowski z Varius Manx. Oboje będą opowiadać m.in. o swojej najnowszej trasie związanej z 30-leciem zespołu. Varius Manx kochamy za takie piosenki jak „Zamigotał świat”, „Ruchome piaski”, „Piosenka księżycowa” czy „Zanim zrozumiesz”.

alt text

Już teraz na naszym Instagramie @adriaartpl można zadawać pytania, na które odpowiedzą goście z Varius Manx. Możemy też zdradzić, że podczas rozmowy poznamy m.in. szczegóły nagrywania teledysku „Orła cień” i hobby Kasi Stankiewicz. Jesteście gotowi?

Uwaga! Kolejny live odbędzie się w połowie maja. Kto będzie gościem? Podpowiadamy tylko, że ta osoba niedawno świętowała swoje urodziny. Czy wiecie już, o kogo chodzi?

Gorąco zapraszamy na lato 2021

Lato 2021 będzie wyjątkowym czasem z artystami, których kochacie. Zagramy w miejscach, w których lubicie spędzać wolne chwile. Niebawem na naszej stronie znajdziecie zakładkę, w której będziecie mogli śledzić wszystkie letnie wydarzenia.

Jesteśmy przygotowani na to, że większość z nich będzie odbywać się w reżimie sanitarnym. Bądźcie spokojni, zapewnimy wam bezpieczeństwo. Zadbamy też o najlepszą rozrywkę na żywo, za którą wszyscy tęsknimy!

Już teraz bierzcie długopisy w dłoń i otwierajcie kalendarze! W tym roku w wakacje planujemy zorganizować mnóstwo wydarzeń. Odwiedzimy m.in. Kołobrzeg, Świnoujście, Warszawę, Płock, Bydgoszcz, Iławę czy Ostródę.

Na scenach w całej Polsce wystąpią: Lady Pank, Krzysztof Zalewski, Daria Zawiałow i Michał Szpak. Nie zabraknie także kabaretów, hip-hopu i romantycznych dźwięków. Śledźcie nasz repertuar. Szczegóły niebawem.

Komentarze

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.