Blog

Rusza sprzedaż biletów na RapTour 2021! Zobacz kto wystąpi

Anna Stankiewicz-Sztybel
Już dzisiaj kup bilet na najgorętsze wydarzenie tego roku. Hiphopowa trasa RapTour 2021 rozpocznie się w Bydgoszczy. Na scenie wystąpią m.in. Białas, Włodi, Miły ATZ i OKI. Zobacz, gdzie jeszcze gramy.

Słuchasz hip-hopu? A może ktoś z Twoich bliskich lubi ten styl muzyki i chcesz zrobić mu wyjątkowy prezent? Nie czekaj, kup już dzisiaj bilety na wyjątkowy koncert RapTour 2021. Sceną zawładną najgorętsze nazwiska. Sprawdź, gdzie gramy!

Koncert RapTour w Bydgoszczy

Pierwszy w Polsce koncert RapTour 2021 odbędzie się w Bydgoszczy w HSW Immobile Łuczniczka. Wydarzenie jest zaplanowane na 17 kwietnia, godz. 19.00. Na scenie pojawią się m.in. Białas, OKI, Miły ATZ i Włodi.

Sprzedaż biletów rusza dzisiaj (4.01.2021) TUTAJ.

Nie zwlekaj! Pierwsza pula biletów to koszt 89 zł. Ta cena będzie aktualna tylko do 11 stycznia.

Później wprowadzona zostanie druga pula biletów w cenie 99 zł. W dniu wydarzenia bilety kosztować będą 120 zł. Śpiesz się i korzystaj z promocyjnej ceny.

Białas, Włodi, OKI, Miły ATZ

RapTour 2021 to ogólnopolska trasa, która rozpoczyna się w Bydgoszczy. Koncert trwać będzie cztery godziny. Widzowie usłyszą na żywo klasyczny rap, trap oraz grime.

Na scenie pojawią się najpopularniejsze twarze hiphopowe. Dwie z nich, Białas i OKI, znalazły się w zestawieniu top 10 artystów Spotify. Pierwszy z nich, Mateusz Karaś, to przede wszystkim freestyle’owiec, który na swoim koncie ma już dwie złote oraz trzy platynowe płyty. Z kolei Oskar Kamiński, czyli OKI, to reprezentant młodego pokolenia, który wyróżnia się świetnymi umiejętnościami technicznymi i znakomicie łączy trap z szybką nawijką.

alt text

alt text

Sceną zawładnie także Miły ATZ, łączący grime i UK garage. Nie zabraknie również legendy hip-hopu – Włodiego. Kto nie zna słynnego Molesta Ewenement? Włodi był jego współzałożycielem i do dziś zaliczany jest do pionierów nurtu ulicznego rapu.

alt text

alt text

RapTour 2021 w Bydgoszczy i gdzie jeszcze?

RapTour w Bydgoszczy to dopiero początek koncertowej, hiphopowej trasy w 2021 roku, o której usłyszy cała Polska. Czterogodzinna sesja pojawi się także w Koszalinie w Hali Widowiskowo-Sportowej. Na scenie, podobnie jak w Bydgoszczy, wystąpią Mły ATZ, Włodi i OKI. Pojawi się także skład Polska Wersja. Zespół powstał w 2012 roku w Warszawie. Na swoim koncie ma m.in. albumy „Powrót do przeszłości” i „Notabene”, który zyskał miano platynowej płyty.

Jesteś gotowy na niezapomnianą zabawę w ulubionych rytmach? Bądź czujny, już niedługo ogłosimy kolejne miasta. Jak myślisz, gdzie pojawi się RapTour?

Chcesz przeczytać więcej o artystach RapTour? Kliknij TUTAJ.

Chcesz zrobić komuś prezent, ale nie jesteś pewny, które wydarzenie wybrać? Kup nasz voucher, ważny przez dwa lata od momentu zakupu. TUTAJ

Komentarze

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.