RapTour 2021 - Kukon, Nizioł, OKI, Włodi/1988, Miły ATZ

Opis

5.0 / 5
3 oceny
Recenzje
Najlepsza ogólnopolska trasa hiphopowa - RapTour 2021. W Bydgoszczy wystąpią: Miły ATZ, OKI, Włodi/1988, Nizioł, Kukon. Legendy polskiego rapu oraz przedstawiciele młodego pokolenia w jednym miejscu. Usłysz klasyczny rap, trap oraz grime podczas czterogodzinnej sesji na RapTour.

Od lat hip-hop dominuje na liście sprzedaży OLiS. W każdym tygodniu pięć płyt z tego gatunku plasuje się w czołówce oficjalnej listy sprzedaży. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ są to światowej klasy produkcje. Artyści tego gatunku grają najwięcej koncertów i mają rzesze wiernych fanów. RapTour 2021 zapowiada się niezwykle energetycznie. Kto odwiedzi twoje miasto? Sprawdź nasz line-up na https://raptour.pl

Hip-hop łączy pokolenia — pokażmy to na koncertach!

Recenzje (3)

2021-10-16 19:00:00 Fabryka Lloyda, Bydgoszcz
Super wydarzenie, dzięki.
Ania
2021-10-16 19:00:00 Fabryka Lloyda, Bydgoszcz
Super miejscówka, byliśmy z mężem pod wrażeniem Fabryki. Wystrój, nagłośnienie, oświetlenie bardzo nam się podobały. Ale byliśmy w szoku, że nie zobaczyliśmy artystów dla których tam przyszliśmy. Od lat chodzimy na koncerty hip hopowe. Imprezy te zawsze zaczynają się o późniejszych godzinach, a głowni artyści wchodzą na scenę jako ostatni,zazwyczaj koło 22-23. Przed nimi zawsze śpiewają Ci mniej znani, mniej popularni, tzw.supporty. Jakież było nasze zdziwienie (i myślę że nie tylko nasze, ale i większości fanów Nizioła i Włodiego), kiedy okazało się, że na RapTour wystąpili oni jako pierwsi i nawet nie zdążyliśmy ich posłuchać, gdyż przybyliśmy na koncert chwilę po 21, myśląc że wcześniej występują Oki, Miły i Kukon. Rozmawialiśmy tam z kilkorgiem uczestników koncertu i mieli takie same odczucia. Słabo wydać 200zl i nawet nie posłuchać artystów, dla których się tam przyszło.
Ewelina
2021-10-16 19:00:00 Fabryka Lloyda, Bydgoszcz
Zajebiście było
Anichelli

Najlepsze wydarzenia kulturalne w Polsce - sprawdź nasz repertuar i zarezerwuj bilety online.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.