Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
Artysta

Nizioł

Bio

Nizioł to polski raper, który od czasu swojego debiutu w 2014 roku trzęsie polską sceną hiphopową. Artysta znany z numerów „To dla moich ludzi”, „Pozytyw” czy „Nadzieja” wydał właśnie swój piąty studyjny album solowy – „Game Plan”.

Nizioł, czyli Tomasz Niziński, urodził się w 1978 roku w niewielkiej miejscowości – Niemodlinie. Rapem zainteresował się w dość późnym wieku. Pierwszy album Nizioła został wydany w 2014 przez wydawnictwo Step Dystrybucja. Krążek nosił tytuł „Pretekst” i osiągnął status złotej płyty. Druga płyta – „Pretekst 2” – została wypuszczona dwa lata później i również pokryła się złotem.

Poza solową twórczością Nizioł pojawia się na wielu featach. W 2020 pojawił się na 25 gościnnych numerach innych raperów, a w 2019 – na ponad 40. Jest członkiem zespołów Syndykat i Szajka oraz kolektywu Ciemna Strefa.

Nizioł – koncertowa bestia na trasie RapTour 2021

Nizioł znany jest ze swoich występów na żywo, w których nie brakuje całej plejady gości i szczerego przekazu.

2020 rok pokrzyżował plany koncertowe wielu artystom. Nizioł zagrał jedynie 4 z 25 planowanych koncertów. 2021 zapowiada się jako duże odbicie. Jednym z koncertów, na których zobaczymy Nizioła na żywo, będzie RapTour – najlepsza ogólnopolska trasa hiphopowa. Nizioł wystąpi w Bydgoszczy m.in. obok Miłego ATZ, Okiego, Włodiego i Kukona.

Poza rapowaniem Nizioł prowadzi wydawnictwo „Banita Records”. Wydaje tam swoje płyty, a także otwiera przestrzeń dla młodych raperów.

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.