Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
Artyści

Michał Szpak - FREEDOM

Opis

5.0 / 5
19 ocen
Recenzje
Michał Szpak od dawna szukał takiej formy wydarzenia, która pozwoli zamienić zwykły koncert w zbiorowe doświadczenie. Odpowiedzią na tę potrzebę jest „Freedom” – nowa trasa artysty ma pozwolić na wytworzenie szczególnej więzi z publicznością.

Zapraszając na koncerty w ramach trasy „Freedom”, Michał Szpak promuje idee wolności, miłości i otwartości. Od samego początku kariery swoboda wyrażania była kluczowym aspektem twórczości wokalisty. 

Trasa „Freedom” to okazja do posłuchana na żywo najpopularniejszych utworów Michała Szpaka. Poza nowymi aranżacjami kawałków artysty, utrzymanymi w odprężającym, letnim wydaniu, usłyszymy także covery światowych hitów. 

To wszystko, wraz z hipnotyczną oprawą wizualną, przeniesie nas w błogi świat dzieci kwiatów. W takiej atmosferze, wspólnie z artystą, wyślemy energię miłości, równości i wolności w kosmos. 

Michał Szpak zapowiada, że na koncertach z trasy „Freedom” nie ma żadnych ograniczeń. Bądźcie więc dokładnie takimi osobami, jakimi chcecie być! Dajcie się ponieść własnej fantazji!

Wydarzenia

Recenzje (19)

Koncert Michała Szpaka "Wolność Fobia" to 100% pozytywnej energii. Był czad i ogień. Super!!!
Anetta Warszawa 2021-07-31 20:00:00
Koncert był cudnym wydarzeniem po takiej długiej przerwie. Brakowało tej adrenaliny i samego Michała na żywo.Organizacja bez zarzutów.
fanka Warszawa 2021-07-31 20:00:00
Cudowny, mega energetyczny koncert, tak dobrze nie bawiłam się przy Rocku 30 lat. To był szał na scenie i pod sceną. Cudowny wokal Michała w połączeniu z charyzmą daje mieszankę piorunującą.
monia Warszawa 2021-07-31 20:00:00
Koncert Michała Szpaka to piękne widowisko połączone z cudowną muzyką. Razem tworzy się atmosfera w której człowiek ma ochotę być i być a uśmiech nie schodzi z twarzy.... Osobowość Michała jest specyficzna, ale polecam każdemu kto chce posłuchać dobrej muzyki ubranej we wspaniałą oprawę sceniczną. Koncert FREEDOM jest nietypowy gdyż utrzymany jest w rockowym stylu, ale Michał może śpiewać wszystko, a i tak chce się słuchać:) Ja byłam zachwycona i chętnie pójdę na kolejny koncert!
KiA Warszawa 2021-07-31 20:00:00
Większości piosenek nie znałem, ale spodbały mi się. Znakomite warunki wokalne Michała, dobry kontakt z publicznością i świetny akompaniament. Czegóż chcieć więcej :)
upiorek Warszawa 2021-07-31 20:00:00

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.