Blog

Michał Szpak z nową piosenką „Hiob“. O czym śpiewa?

Anna Stankiewicz-Sztybel
Michał Szpak wystąpił podczas Polsat SuperHit Festiwal 2021 w Sopocie. Wokalista wykonał dla publiczności swój nowy utwór „Hiob”. To pierwsza autorska piosenka artysty.

Jedno jest pewne – Michał Szpak potrafi zaskakiwać. Po dłuższej przerwie artysta pokazał światu swój nowy utwór „Hiob”. Publiczność po raz pierwszy mogła usłyszeć go na sopockiej scenie.

„Hiob” – to historia Michała Szpaka

Podczas Polsat SuperHit Festiwal 2021 Michał Szpak zaprezentował publiczności utwór „Hiob”. To jego pierwsza autorska piosenka. – Świeżo po próbach jestem cały w emocjach. Zaśpiewam swój nowy utwór. To jest moja premiera, moje „dziecko”, które będę mógł zaprezentować sopockiej publiczności, z czego jestem ogromnie dumny – podkreślał Michał po próbach w amfiteatrze.

Tekst piosenki „Hiob” jest bardzo wzruszający i osobisty. Utwór zaczyna się od słów: „To jest moja historia, smutkiem może snuć, każdy dzień jakby wołał mnie znów. Jestem tobą minionym, parę wieków stąd. Wiem, że trochę możesz bać się moich snów”. Michał Szpak podkreślił, że to dla niego bardzo ważna kompozycja, w której pokazuje emocje.

Na SuperHit Festiwal 2021 wokalista wykonał również utwór „Dziwny jest ten świat”, który po raz pierwszy zaśpiewał na castingu do programu „X Factor”. Dzięki swojemu talentowi artysta dotarł aż do finału i ostatecznie zajął drugie miejsce.

Strój Michała Szpaka

Uwagę publiczności podczas Polsat SuperHit Festiwal przyciągnął nie tylko wyjątkowy głos Szpaka, ale również jego strój.
Artysta na wydarzenie ubrał skórzane, czarne spodnie, które sięgały mu aż do piersi. Swoje lokowane włosy upiął w kok. Na szyi czarnym flamastrem napisał tytuł nowej piosenki „Hiob”, a na plecach pojawiły się słowa „wolność” i „fobia”.

alt text

Trasa „Freedom” Michała Szpaka

Michał Szpak latem 2021 wystąpi w wielu miastach w Polsce. Odwiedzi m.in. Kołobrzeg, Poznań, Warszawę czy Szczecin. Artysta zaprezentuje fanom nową trasę „Freedom”, która – jak sam podkreśla – nie będzie tylko zwykłym koncertem, ale zbiorowym doświadczeniem. Poprzez trasę Szpak promuje idee wolności, miłości i otwartości. Publiczność zgromadzona w amfiteatrach w Polsce będzie mogła poczuć wyjątkową więź z wokalistą i usłyszeć jego utwory w nowych aranżacjach. Nie zabraknie również coverów światowych hitów. Szpak jak zawsze zadba o oprawę wizualną i przeniesie nas w świat dzieci kwiatów.

Komentarze

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.