Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
Artyści

Michał Szpak - FREEDOM

Opis

4.9 / 5
48 ocen
Recenzje
Michał Szpak od dawna szukał takiej formy wydarzenia, która pozwoli zamienić zwykły koncert w zbiorowe doświadczenie. Odpowiedzią na tę potrzebę jest „Freedom” – nowa trasa artysty ma pozwolić na wytworzenie szczególnej więzi z publicznością.

Zapraszając na koncerty w ramach trasy „Freedom”, Michał Szpak promuje idee wolności, miłości i otwartości. Od samego początku kariery swoboda wyrażania była kluczowym aspektem twórczości wokalisty. 

Trasa „Freedom” to okazja do posłuchana na żywo najpopularniejszych utworów Michała Szpaka. Poza nowymi aranżacjami kawałków artysty, utrzymanymi w odprężającym, letnim wydaniu, usłyszymy także covery światowych hitów. 

To wszystko, wraz z hipnotyczną oprawą wizualną, przeniesie nas w błogi świat dzieci kwiatów. W takiej atmosferze, wspólnie z artystą, wyślemy energię miłości, równości i wolności w kosmos. 

Michał Szpak zapowiada, że na koncertach z trasy „Freedom” nie ma żadnych ograniczeń. Bądźcie więc dokładnie takimi osobami, jakimi chcecie być! Dajcie się ponieść własnej fantazji!

Wydarzenia

Recenzje (48)

2021-11-13 20:15:00 Aula Artis - Collegium Da Vinci, Poznań
Koncert wspaniały. Michał jest świetny .
malgo
2021-11-13 20:15:00 Aula Artis - Collegium Da Vinci, Poznań
Michał wkłada całe swoje serce w to co śpiewa. Koncert był jak zawsze rewelacyjny.
jola-gina
2021-11-13 20:15:00 Aula Artis - Collegium Da Vinci, Poznań
Super koncert. Zaskakujące przeżycie
Jojama
2021-11-13 20:15:00 Aula Artis - Collegium Da Vinci, Poznań
Fantastyczny koncert nadal jestem pod wrażeniem
Stary49
2021-11-13 20:15:00 Aula Artis - Collegium Da Vinci, Poznań
Atmosfera niepowtarzalna, tylko Michał Szpak potrafi doprowadzić widownie do wzruszenia i jednocześnie salw śmiechu, poza tym potrafi bardzo przekonująco mówić i trafiać prosto w serce, słowami i śpiewem, polecam każdemu ❣️
Sylwia

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.