Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
Wybierz miasto
Artyści

Varius Manx & Kasia Stankiewicz - 30-lecie

Opis

Zespół Varius Manx działa już od 30 lat, a podczas ich koncertów sale wciąż są wypełnione po brzegi. Jubileuszowa trasa koncertowa to okazja, by posłuchać na żywo największych hitów z ostatnich trzech dekad. 

W jubileuszową trasę koncertową zespół Roberta Jansona i braci Marciniaków rusza razem z Kasią Stankiewicz. Artyści niejednokrotnie dawali już popis swoich niebywałych możliwości muzycznych i wokalnych. Nie inaczej jest tym razem. 

Sale koncertowe wypełnione po brzegi świadczą o stałej popularności zespołu. Różnorodność publiczności potwierdza też, że utwory Varius Manx łączą młode i starsze pokolenia, bo kto nie zna piosenki „Orła cień”?

Jubileuszowy koncert to repertuar z 30 lat działalności zespołu. „Zamigotał świat”, „Ruchome piaski”, „Piosenka księżycowa”, „Kot bez ogona”, „Pocałuj noc” czy „Zanim zrozumiesz” potrafią zanucić miliony Polaków. Varius Manx i Kasia Stankiewicz to gwarancja wspaniałych muzycznych wspomnień.

Wydarzenia

13.09.2020
19:00
Teatr Muzyczny ROMA Warszawa
27.09.2020
19:00
CEA Filharmonia Gorzowska Gorzów Wielkopolski
30.09.2020
19:00
Filharmonia w Szczecinie - sala symfoniczna Szczecin
14.11.2020
19:00
Filharmonia Częstochowska Częstochowa
01.12.2020
19:00
Katowice Miasto Ogrodów im. Krystyny Bochenek CKK Katowice Katowice

Recenzje (96)

Nieoceniona pomoc ze strony obsługi technicznej wydarzenia - dzięki temu koncert był także dostępny dla osoby z niepełnosprawnością, która porusza się na wózku inwalidzkim. A wszystko to odbywało się w miłej atmosferze. Serdecznie dziękujemy! Koncert oczywiście FANTASTYCZNY!
Katarzyna Poznań 2020-03-05 18:00:00
Wspaniały koncert!
Kasia Poznań 2020-03-05 18:00:00
Najlepszy kocert! Kasia i chłopaki niesamowici! Genialnie!
Dorota Ł-K Poznań 2020-03-05 18:00:00
Rewelacja . Zespół Varius Manx jest jednym z najlepszych zespołów polskich na przestrzeni 30 ostatnich lat . Rewelacyjny głos Kasi , super aranżacja muzyczna wykonana przez zespół jak i ich gości . Owacje publiczności na stojąco. To chyba o czymś świadczy. Mega fajny koncert , cudowni ludzie i niezapomniane przeżycie muzyczne. Wspaniała podróż muzyczna przez cały okres ich niesamowitej twórczości.
Tgaleski Poznań 2020-03-05 18:00:00
Magiczny koncert! Kasia cudowna,zabawna,z dystansem do siebie. Byla interakcja z publiką . Nie byłam ich/jej fanką, a koncert był prezentem dla partnera, ale poszłabym jeszcze raz! Myślę, że miejsce rownież odegrało role w odbiorze, byliśmy po raz pierwszym na takim wydarzeniu muzycznym w auli UAM i był to jeden z najlepszych koncertów w życiu :)
Alicja Poznań 2020-03-05 18:00:00

Spektakle teatralne, koncerty i kabarety

Wzruszają, bawią do łez i zmuszają do refleksji – eventy, których jesteśmy organizatorem trafiają w zróżnicowane gusta miłośników każdego rodzaju wydarzeń kulturalnych. Dzięki nam, możesz znaleźć i udać się na spektakl, koncert lub występ kabaretowy także w Twoim mieście. Współpracujemy z wieloma placówkami w nawet niewielkich miejscowościach, przez co możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu teraz także w Twoim regionie. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas propozycjami wydarzeń kulturalnych, wśród których znajdziesz koncert Krzysztofa Cugowskiego z zespołem, spektakle w gwiazdorskich obsadach z udziałem Anny Muchy lub Daniela Olbrychskiego oraz wiele innych niezwykłych eventów. Dzięki Adria-Art zaznasz niesamowitych emocji i obejrzysz na żywo niepowtarzalne widowiska.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.