Blog

Varius Manx i Kasia Stankiewicz w Krakowie. Sukces po lockdownie

Marta Fortowska
Tydzień po koncercie Krzysztofa Cugowskiego znowu pojawiliśmy się w Krakowie. Tym razem mieliśmy przyjemność bawić się wspólnie podczas niezapomnianego i długo wyczekiwanego występu Varius Manx i Kasi Stankiewicz. Tłem dla koncertu było piękne, zimowe miasto.

Pandemia pokrzyżowała wiele planów koncertowych i teatralnych. Na koncert Varius Manx i Kasi Stankiewicz, pierwotnie zaplanowany na wrzesień zeszłego roku, czekało wielu fanów, cierpliwie trzymając bilet – za co serdecznie dziękujemy. Gdy tylko usłyszeliśmy, że od 12 lutego będzie możliwy powrót do normalności, jedno było pewne – widzimy się w Krakowie!

Ze względów organizacyjnych i dla zachowania reżimu sanitarnego i niezbędnych środków ostrożności spotkaliśmy się na widowni dwa razy – o 16 i 19.

„Gramy zgodnie z obostrzeniami i cieszymy się, że jesteśmy tu dzisiaj z Wami” – powiedziała Kasia Stankiewicz, a perkusista Sławomir Romanowski dodał: „Wracamy po dłuższej przerwie, będzie wspaniale!”.

alt text

Koncert Varius Manx – największe przeboje i niezapomniane emocje

Widzowie byli zgodni: warto było czekać. Scenografia, oprawa świetlna, a także możliwość usłyszenia zarówno znanych i lubianych utworów, jak i materiału z najnowszej płyty zespołu – „Ent”. Wszystko to zagwarantowało zgromadzonym w kinie Kijów fanom i samemu zespołowi wiele wzruszeń i radości.

Widownia odśpiewała razem z zespołem takie przeboje jak „Orła cień”, „Zamigotał świat”, „Wolne ptaki”, „Ten sen” czy „Ruchome piaski”.

Varius Manx jako zespół z wyjątkową, tworzoną od lat 90. historią, niezmiennie zaskakuje i zachwyca odbiorców. Na ich piosenkach wychowało się niejedno pokolenie, dlatego na koncertach panuje niezwykła, serdeczna i rodzinna atmosfera. Nic więc dziwnego, że występy grupy cieszą się ogromną popularnością. Koncerty z okazji 30-lecia to wyjątkowa okazja do tego, by posłuchać na żywo hitów z trzech dekad działalności zespołu.

Najbliższe koncerty Varius Manx i Kasi Stankiewicz zaplanowane mamy na marzec, kwiecień i maj i już nie możemy się doczekać wspólnego witania wiosny. Odwiedzimy razem Bydgoszcz, Gorzów Wielkopolski i Częstochowę. Mamy nadzieję spotkać się tam z Wami!

Gramy dla Was – gramy bezpiecznie

W czasach, gdy wszyscy zostaliśmy odcięci od obcowania z kulturą na żywo, szczególnie doceniamy te momenty, w których możemy spotkać się z artystami i widzami. Cieszymy się, widząc, jak nasza publiczność przestrzega obostrzeń i pamięta o dezynfekcji rąk, zakrywaniu ust i nosa i zachowywaniu dystansu podczas wchodzenia na salę i jej opuszczania po zakończonym występie.

Wracamy do kultury z nadzieją, że kolejne miesiące przyniosą nam więcej okazji do doskonałej zabawy podczas koncertów, spektakli i występów kabaretowych w całej Polsce. Bądźcie z nami!

Aby sprawdzić zaplanowane przez nas na najbliższe miesiące wydarzenia, odwiedźcie naszą stronę, klikając TUTAJ i zapisując się do newslettera. W ten sposób możecie mieć pewność, że nic Wam nie umknie, a szykujemy dla Was kilka nowości. Do zobaczenia gdzieś na trasie!

Komentarze

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.