Artyści

Varius Manx & Kasia Stankiewicz - 30-lecie

Opis

4.9 / 5
163 oceny
Recenzje
Zespół Varius Manx działa już od 30 lat, a podczas ich koncertów sale wciąż są wypełnione po brzegi. Jubileuszowa trasa koncertowa to okazja, by posłuchać na żywo największych hitów z ostatnich trzech dekad. 

W jubileuszową trasę koncertową zespół Roberta Jansona i braci Marciniaków rusza razem z Kasią Stankiewicz. Artyści niejednokrotnie dawali już popis swoich niebywałych możliwości muzycznych i wokalnych. Nie inaczej jest tym razem. 

Sale koncertowe wypełnione po brzegi świadczą o stałej popularności zespołu. Różnorodność publiczności potwierdza też, że utwory Varius Manx łączą młode i starsze pokolenia, bo kto nie zna piosenki „Orła cień”?

Jubileuszowy koncert to repertuar z 30 lat działalności zespołu. „Zamigotał świat”, „Ruchome piaski”, „Piosenka księżycowa”, „Kot bez ogona”, „Pocałuj noc” czy „Zanim zrozumiesz” potrafią zanucić miliony Polaków. Varius Manx i Kasia Stankiewicz to gwarancja wspaniałych muzycznych wspomnień.

Wydarzenia

Recenzje (163)

2021-10-14 20:30:00 Sala Koncertowa CKK Jordanki, Toruń
Przepiękny koncert, szkoda że tak szybko minął:( wspominamy z wielkim sentymentem.
mest1987
2021-10-14 20:30:00 Sala Koncertowa CKK Jordanki, Toruń
Świetny koncert:)
Banaś 91
2021-10-14 20:30:00 Sala Koncertowa CKK Jordanki, Toruń
Cudowny, energetyczny, nostalgiczny, wzruszający i dodający energii - wszystko było doskonałe, każdy dźwięk i ton. Kasia magnetyzująca publiczność :). To był najlepszy koncert na jakim byłam. Dziękuję :)
Ewa
2021-10-14 20:30:00 Sala Koncertowa CKK Jordanki, Toruń
Koncert był wspaniały. Atmosfera wyjątkowa. Występ Zespołu na najwyższym poziomie.
Małgosia K
2021-10-14 20:30:00 Sala Koncertowa CKK Jordanki, Toruń
Niezapomniany, cudowny wieczór w towarzystwie fenomenalnej muzyki Varius Manx oraz prze zdolnej i utalentowanej wokalistki Kasi Stankiewicz. Nic nie odwzoruje dźwięków usłyszanych na żywo podczas koncertu, niezapomniane doznanie artystyczne. Czekam na kolejne koncerty Variusów w Toruniu.
Natalia

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.