Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
Wybierz miasto
Artysta

Robert Janson

Bio

Polski gitarzysta, kompozytor, piosenkarz, lider zespołu Varius Manx. Jest autorem takich przebojów jak „Małe szczęścia”, „Zanim zrozumiesz” czy „Orła cień”. Robert Janson od lat obecny jest na polskiej scenie muzycznej, tworząc i pracując zarówno z Varius Manx, jak i z innymi artystami.

Janson urodził się w Czeladzi. Gra na instrumentach klawiszowych oraz gitarze. Karierę muzyczną rozpoczął w zespołach Haron i Skewer, grając razem z braćmi – Michałem i Pawłem Marciniakami, z którymi w 1989 roku założył Varius Manx. Jest laureatem Fryderyków, które otrzymał w roku 1995 i 1996 jako najlepszy kompozytor. Oprócz działalności w zespole Varius Manx Robert Janson wydał także dwie solowe płyty – „Trzeci wymiar” i „Nowy świat”.

Komponował też dla innych polskich artystów – m.in. Agnieszki Włodarczyk czy Maryli Rodowicz. Janson jest również autorem muzyki do reklam i filmów.

Varius Manx & Kasia Stankiewicz – 30-lecie

Robert Janson koncertuje z istniejącym na polskiej scenie muzycznej od 30 lat zespołem Varius Manx. Mimo upływu lat sale koncertowe nadal wypełniają się po brzegi, co świadczy o niesłabnącej popularności grupy. Zespół z powodzeniem łączy pokolenia polskich słuchaczy. Kto nie zna takich przebojów jak „Zamigotał świat”, „Ruchome piaski” czy „Piosenka księżycowa”? To utwory, które towarzyszyły wielu z nas w różnych momentach życia. Posłuchajmy ich teraz wspólnie i spotkajmy się na jednym z koncertów! Varius Manx i Kasia Stankiewicz to gwarancja udanego wieczoru, pełnego wspomnień, radości i wzruszeń.

Wydarzenia

13.03.2021
16:30
Varius Manx & Kasia Stankiewicz - 30-lecie na bis!
Filharmonia Pomorska Bydgoszcz
13.03.2021
20:00
Varius Manx & Kasia Stankiewicz - 30-lecie na bis!
Filharmonia Pomorska Bydgoszcz
22.04.2021
19:00
Varius Manx & Kasia Stankiewicz - 30-lecie
CEA Filharmonia Gorzowska Gorzów Wielkopolski
16.05.2021
19:00
Varius Manx & Kasia Stankiewicz - 30-lecie
Filharmonia Częstochowska Częstochowa
10.09.2021
19:00
Varius Manx & Kasia Stankiewicz - 30-lecie
Katowice Miasto Ogrodów im. Krystyny Bochenek CKK Katowice Katowice
29.09.2021
19:00
Varius Manx & Kasia Stankiewicz - 30-lecie
Filharmonia w Szczecinie - sala symfoniczna Szczecin

Spektakle teatralne, koncerty i kabarety

Wzruszają, bawią do łez i zmuszają do refleksji – eventy, których jesteśmy organizatorem trafiają w zróżnicowane gusta miłośników każdego rodzaju wydarzeń kulturalnych. Dzięki nam, możesz znaleźć i udać się na spektakl, koncert lub występ kabaretowy także w Twoim mieście. Współpracujemy z wieloma placówkami w nawet niewielkich miejscowościach, przez co możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu teraz także w Twoim regionie. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas propozycjami wydarzeń kulturalnych, wśród których znajdziesz koncert Krzysztofa Cugowskiego z zespołem, spektakle w gwiazdorskich obsadach z udziałem Anny Muchy lub Daniela Olbrychskiego oraz wiele innych niezwykłych eventów. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i obejrzysz na żywo niepowtarzalne widowiska.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.