Artyści

Varius Manx & Kasia Stankiewicz - 30-lecie na bis!

Opis

4.9 / 5
127 ocen
Recenzje
Zespół Varius Manx działa już od 30 lat, a podczas ich koncertów sale wciąż są wypełnione po brzegi. Jubileuszowa trasa koncertowa to okazja, by posłuchać na żywo największych hitów z ostatnich trzech dekad. 

W jubileuszową trasę koncertową zespół Roberta Jansona i braci Marciniaków rusza razem z Kasią Stankiewicz. Artyści niejednokrotnie dawali już popis swoich niebywałych możliwości muzycznych i wokalnych. Nie inaczej jest tym razem. 

Sale koncertowe wypełnione po brzegi świadczą o stałej popularności zespołu. Różnorodność publiczności potwierdza też, że utwory Varius Manx łączą młode i starsze pokolenia, bo kto nie zna piosenki „Orła cień”?

Jubileuszowy koncert to repertuar z 30 lat działalności zespołu. „Zamigotał świat”, „Ruchome piaski”, „Piosenka księżycowa”, „Kot bez ogona”, „Pocałuj noc” czy „Zanim zrozumiesz” potrafią zanucić miliony Polaków. Varius Manx i Kasia Stankiewicz to gwarancja wspaniałych muzycznych wspomnień.

Bilety

Recenzje (127)

2022-03-08 19:00:00 Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz
Super koncert
Elżbieta
2022-03-08 19:00:00 Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz
Występ zespołu na bardzo wysokim poziomie , przekrój utworów przez całą historie , i głos Pani Kasi to jest to czego oczekiwałem zdecydowanie polecam.
Tomasz
2022-03-08 19:00:00 Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz
Mega występ . Mimo,że siedzieliśmy dość daleko , to bawiliśmy się wyśmienicie :)
Lubię teatr
2022-03-08 19:00:00 Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz
Super!!!! Polecam wszystkim !!! Niesamowite emocje!!! 🥰👏
Beata
2022-03-08 19:00:00 Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz
Rewelacja . Kasia przepięknie śpiewała,super emocje . Bardzo nam się podobało, polecam !!!
mj

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.