Artyści

Varius Manx & Kasia Stankiewicz - 30-lecie na bis!

Opis

4.9 / 5
42 oceny
Recenzje
Zespół Varius Manx działa już od 30 lat, a podczas ich koncertów sale wciąż są wypełnione po brzegi. Jubileuszowa trasa koncertowa to okazja, by posłuchać na żywo największych hitów z ostatnich trzech dekad. 

W jubileuszową trasę koncertową zespół Roberta Jansona i braci Marciniaków rusza razem z Kasią Stankiewicz. Artyści niejednokrotnie dawali już popis swoich niebywałych możliwości muzycznych i wokalnych. Nie inaczej jest tym razem. 

Sale koncertowe wypełnione po brzegi świadczą o stałej popularności zespołu. Różnorodność publiczności potwierdza też, że utwory Varius Manx łączą młode i starsze pokolenia, bo kto nie zna piosenki „Orła cień”?

Jubileuszowy koncert to repertuar z 30 lat działalności zespołu. „Zamigotał świat”, „Ruchome piaski”, „Piosenka księżycowa”, „Kot bez ogona”, „Pocałuj noc” czy „Zanim zrozumiesz” potrafią zanucić miliony Polaków. Varius Manx i Kasia Stankiewicz to gwarancja wspaniałych muzycznych wspomnień.

Wydarzenia

Recenzje (42)

2021-03-13 17:30:00 Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz
Świetny koncert, super atmosfera pomimo panujących obostrzeń. Bawiłam się świetnie. Wielkie brawa dla Variusa i oczywiście Filharmonii Pomorskiej.
Justyna
2021-03-13 21:00:00 Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz
Koncert FANTASTYCZNY :) Bawiłam się świetnie. Miło było oderwać się od rzeczywistości przy Variusach i Kasi. To był przepiękny wieczór, a Kasia była magiczna. Państwu dziękuję za wspaniałą organizację i za to, że mimo wszystko, czułam się bezpiecznie. Dziękuję z całego serca :)
MaJ
2021-03-13 17:30:00 Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz
Było super. Piękny głos Kasi i niesamowita osobowość. Jakość muzyki na żywo - coś wspaniałego. Niepowtarzalne przeżycie....
2021-03-13 17:30:00 Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz
Genialny koncert!
Marta
2021-03-13 17:30:00 Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz
Było cudownie. Powrót wspomnień z przeszłości. Kasia Stankiewicz wyglądała zachwycająco, a jej wokal powalał. No i saksofon przepięknie zagrał :)
Monika

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.