Artyści

Lady Pank - Tacy Sami od 40 lat!

Opis

4.9 / 5
200 ocen
Recenzje
Od 40 lat Lady Pank dostarcza swoim fanom wyjątkowych przebojów i koncertów, które kształtują następne pokolenia.  2022 rok to wyjątkowa okazja, by usłyszeć największe hity na żywo!

Debiutancka płyta zatytułowana po prostu „Lady Pank” pozostaje jedną z najważniejszych płyt w historii polskiej muzyki. Okrągły jubileusz zespołu połączony z premierą nowej płyty pt. „LP40” to gwarancja niezwykłych koncertów w wykonaniu Jana Borysewicza, Janusza Panasewicza i reszty grupy.

Przez ostatnie lata świat stanął na głowie. Płyta „LP40” opowiada o tym, co wokół nas obecne. To krótkie historie o tym, co jeszcze niedawno było normalne, a dziś nie jest oczywiste.

Lady Pank na trasie koncertowej „Tacy sami od 40 lat”

Zespół pomimo „czterdziestki na karku” jest w doskonałej formie. Podczas koncertów w ostatnich latach Lady Pank udowodniło wielokrotnie, że ich występy na żywo to niezapomniane wydarzenie. Nawet najwierniejsi fani mogą spodziewać się wielu niespodzianek.

„Tacy sami od 40 lat” jest równocześnie powrotem do czterech dekad twórczości zespołu, jak również czymś nowym i świeżym. Zespół gwarantuje słuchaczom, że będzie przebojowo, sentymentalnie i hucznie.  Sprawdź nadchodzące koncerty Lady Pank i wybierz się w niezwykłą, muzyczną podróż!

Recenzje (200)

2022-09-18 19:00:00 Amfiteatr, Płock
Super koncert.czekam na kolejny.
Katarzyna
2022-09-18 19:00:00 Amfiteatr, Płock
Jak zawsze rewelacyjni, super 👋
2022-09-23 20:00:00 Amfiteatr w Gorzowie, Gorzów Wielkopolski
Koncert świetny, zachowanie zespołu po koncercie fatalne. Pod amfiteatrem czekało 10 spokojnych osób, zespół wezwał ochronę, która pół godziny słowami "wynocha" próbowała rozgonić fanów. Były tam starsi ludzie, mlodzi ludzie, wszyscy grzeczni, spokojni w koszulkach "Lady Pank". Brać 150zł za bilet nie ma problemu, ale dać 10 autografów dla najwierniejszych fanówi i zrobienie kilku zdjęć to już problem. Wstyd, wstyd, wstyd!!!
2022-09-24 18:00:00 Amfiteatr Tysiąclecia, Opole
Rewelacyjny koncert ,super zabawa jestem pod wrażeniem.pozytywnie !!!
Nati KLB
2022-09-24 18:00:00 Amfiteatr Tysiąclecia, Opole
Artyści bardzo się postarali, aby publiczność dobrze się bawiła. Grali utwór za utworem bez zbędnych pauz i przeciągania tak, aby atmosfera nie opadła. Kilka razy dodatkowo zaskoczyli i podkręcili publiczność grając trochę ostrzej niektóre utwory!
groszki

Najlepsze wydarzenia kulturalne w Polsce - sprawdź nasz repertuar i zarezerwuj bilety online.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.