Blog

Lady Pank akustycznie z nowym singlem promujący trasę MTV Unplugged

Ola Malich
Kultowy Lady Pank wraca do fanów z serią nowości! Tym razem legendy polskiego rocka proponują publiczności płytę i koncerty w ramach cyklu MTV Unplugged.

Panowie z Lady Pank, którzy nie tak dawno obchodzili czterdziestolecie swojej kapeli, nie zwalniają tempa. Powracają do fanów z niespodzianką w postaci nowej płyty i koncertów – tym razem w wersji akustycznej.

Nowy singiel i płyta Lady Pank

Legendy polskiej sceny rockowej zaprezentują się w ramach 12. edycji cyklu MTV Unplugged, czyli projektu, który zakłada odejście od standardowych wersji hitów i pokazanie ich w wersji „bez prądu”.  Zespół przy tej okazji nagrał specjalny album ze swoimi największymi przebojami. Na krążku można znaleźć takie utwory, jak: „Zostawcie Titanica”, „Zamki na piasku” czy „Zawsze tam gdzie ty” w zupełnie nowych aranżacjach! Nie zabrakło również miejsca dla nowej piosenki zespołu – „Krokodyle tańczą”, która została przygotowana specjalnie do tej płyty. Nowe wydawnictwo Lady Panku promuje znany już utwór „Wspinaczka” nagrany w świetnym, akustycznym aranżu.

Wyjątkowo zespół zaprosił do współpracy także innych artystów – na krążku można usłyszeć Tomasza Organka czy Piotra Cugowskiego, a także sporą sekcję akustyczną uzupełnioną o wiolonczele, saksofony, fortepian czy wibrafon.

Koncerty MTV Unplugged

Jednak Lady Pank nie zostawia swoich fanów jedynie z nową płytą! W związku z wydaniem albumu, zespół zaplanował około 30 koncertów w całej Polsce. Panowie wyruszą już 9 marca 2023 roku, a trasa podzielona będzie na część jesienną i wiosenną.

W naszym repertuarze mamy już koncerty Kasi Kowalskiej w ramach cyklu MTV Unplugged. Artystka bez wątpienia zaskoczy słuchaczy nowymi aranżacjami, podobnie jak Lady Pank. Nie ma wątpliwości, że największe przeboje grupy Jana Borysewicza i Janusza Panasewicza zagrane akustycznie poruszą serca tysięcy fanów. Sprawdzajcie nasz repertuar, żeby nie przegapić koncertów! 

Komentarze

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.