Blog

Paweł Domagała o miłości w podcaście „mężczyzna też człowiek”

Asia Tarasińska
Śpiewa o uczuciach, czułości, miłości i swoich bliskich. Nie boi się szczerości i płaczu. Kto? Oczywiście – Paweł Domagała! Jego piosenki to muzyczne opowieści pełne ciepła, uroków codziennego życia, cytatów z rodzinnego albumu. Paweł Domagała tworzy osobiste teksty przekazując uniwersalne prawdy o ludzkich relacjach. O uczuciach, miłości i umiejętności rozmawiania opowiedział także w najnowszym odcinku podcastu „Mężczyzna też człowiek” Justyny Szyc-Nagłowskiej.

Paweł Domagała gościem nowego podcastu „Mężczyzna też człowiek”

Justyna Szyc-Nagłowska to dziennikarka, absolwentka reżyserii, podcasterka, która stworzyła uwielbiane przez słuchaczy podcasty „Matka też człowiek” oraz „Nagłowska na głos”. 1 czerwca zaprezentowała swoim fanom nową serię, której nadała tytuł „Mężczyzna też człowiek”. Dziennikarka chce teraz poświęcić uwagę facetom – ich emocjom, pasjom, potrzebom. Nie zależy jej na tym, aby dzielić świat na męski i kobiecy. Kładzie natomiast nacisk na dialog i wzajemne uczenie się. Najnowszy cykl Justyny Szyc-Nagłowskiej otworzyła rozmowa z Łukaszem L.U.C. Rostkowskim, raperem, kompozytorem, producentem muzycznym. Muzyk stworzył również jingiel do podcastu. Głosu do nagrania użyczył mąż dziennikarki – Borys Szyc.

Do trzeciego odcinka podcastu „Mężczyzna też człowiek” Justyna Szyc-Nagłowska zaprosiła Pawła Domagałę. To aktor i piosenkarz, którego doskonale znacie. Ten artysta nie boi się mówić o swoich uczuciach i to właśnie urzekło dziennikarkę.

W odcinku „Wszystko jest zatopione w miłości” podcasterka i muzyk rozmawiają o otwartości, która jest dobra i zdrowa dla nas i otoczenia, o mówieniu prawdy, o szczerości i braniu odpowiedzialności za swoje czyny. Justyna Szyc-Nagłowska zapytała Pawła Domagałę o skojarzenia ze słowem „mężczyzna”. Chociaż pytanie nie należało do najłatwiejszych, muzyk odpowiedział o swoich doświadczeniach i wychodzeniu poza stereotypowe schematy dotyczące zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Opowiedział, że mówienie o swoich uczuciach to coś, czego trzeba się nauczyć. Artyście udało się trafić na kolegów, z którymi mógł porozmawiać o emocjach już w dzieciństwie, na podwórku. Paweł Domagała zdradził w podcaście jak ważne jest dla niego stawianie granic.

Justyna Szyc-Nagłowska stwierdziła, że Paweł Domagała to po prostu „fajny gość”, który lubi i umie rozmawiać. Dziennikarka doceniła jego piosenkę „Łe Łe”, która powinna stać się swojego rodzaju przewodnikiem dla wielu osób, które uznają płacz za oznakę słabości.

Paweł Domagała na trasie „Narnia Tour” – bilety na koncerty 2023

Paweł Domagała w kolejnych miesiącach nie zwalnia tempa! W 2023 roku artysta kontynuuje trasę koncertową „Narnia Tour”, która będzie magiczna, poruszająca i wypełniona dobrą energią.

Koncerty „Narnia Tour” odbywające się w różnych polskich miastach są związane z najnowszą płytą Pawła Domagały zatytułowaną „Narnia”. Premiera krążka odbyła się w listopadzie 2022 roku. Znalazły się na nim piosenki, które szybko stały się hitami: „Dzieci u dziadków”, „Po co ten krzyk”, „Rafi” oraz „Łe Łe”. Nad procesem tworzenia utworów czuwał Łukasz Borowiecki. Praca nad „Narnią” była dla artysty niezwykle ważna. Paweł Domagała potraktował nową płytę jako pamiętnik z osobistej podróży, której celem jest odnalezienie bezpiecznego miejsca, do którego uciekamy, gdy jest nam źle.

Bilety na koncerty Pawła Domagały znajdziecie w naszym repertuarze. Sprawdźcie, gdzie i kiedy zagra. Na trasie „Narnia Tour” pojawiły się nowe miasta i terminy. Widzimy się pod sceną!

 

 

 

Bilety

Komentarze

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.