Blog

Live z Małgorzatą Ostrowską. Gorąco zapraszamy!

Anna Stankiewicz-Sztybel
Odliczamy dni do wakacji. Temperatura za oknem coraz wyższa, a my „Gorąco zapraszamy” na lato 2021. Na scenie pojawi się m.in. Małgorzata Ostrowska. Zanim jednak zaśpiewa, w najbliższą środę odpowie na pytania na Instagramie w ramach Adria Art Live.

Liczba wydarzeń, które przygotowaliśmy dla was w tym roku wciąż rośnie. Jesteśmy pełni nadziei, że wszystkie z nich odbędą się w wyznaczonych przez nas terminach. W te wakacje „Gorąco zapraszamy” was m.in. do takich miast jak: Świnoujście, Kołobrzeg, Płock czy Ostróda.

Zanim jednak zatańczymy pod sceną, koniecznie obejrzyjcie naszą rozmowę z Małgorzatą Ostrowską, już w najbliższą środę (24.05) o godz. 18:00 na Instagramie Adria Art.

Live z Małgorzatą Ostrowską

Małgorzata Ostrowska jest trzecim gościem odsłony cyklu Adria Art Live. Wcześniej rozmawialiśmy już m.in. z Zespołem Varius Manx i Pawłem Domagałą.

W trakcie spotkania artystka opowie o swojej twórczości i trasie związanej z 40-leciem.

Małgorzata Ostrowska i „Meluzyna”

Małgorzata Ostrowska na scenie występuje od ponad 40 lat. Artystka jest jedną z najciekawszych postaci polskiej sceny muzycznej. Fani znają ją m.in. ze współpracy z zespołem Lombard. Największe hity artystki to „Szklana Pogoda”, „Słowa”, „Droga pani z TV” czy „Meluzyna”.

Artystka w ramach trasy „Małgorzata Ostrowska – 40-lecie” wystąpi w Bydgoszczy i Szczecinie.

Zapraszamy na instagrama @adriaartpl. Tam możecie zadawać pytania, na które w najbliższą środę odpowie Ostrowska. Co chcielibyście wiedzieć o artystce? Jak będzie wyglądała jej trasa? I czy zaskoczy nas swoimi planami na 2021 rok?

„Gorąco zapraszamy” na lato 2021!

Lato 2021 szykuje dla nas całą paletę atrakcji. W kilkudziesięciu miastach w Polsce zobaczycie spektakle, kabarety i koncerty z udziałem waszych ulubionych gwiazd.

Na scenach w amfiteatrach pojawią się m.in. Krzysztof Zalewski, Paweł Domagała, Roksana Węgiel czy Michał Szpak.

Lato 2021 to także wyjątkowe jubileusze. Wśród nich m.in. 40 lat Lady Pank i 20 lat Kabaretu Neo-Nówka.

Jak kupić bilety na lato 2021?

Wszystkie wydarzenia na Lato 2021 będą dostępne na specjalnej zakładce Gorąco Zapraszamy, która niebawem ruszy na naszej stronie.

Jesteście gotowi na lato pełne wrażeń?

Przypominamy, że wszystkie nasze wydarzenia odbędą się w reżimie sanitarnym. Dzięki zachowanym odległościom będziecie czuć się bezpieczni!

Komentarze

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.