Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
Artyści

Paweł Domagała z Zespołem - Wracaj Tour

Opis

5.0 / 5
135 ocen
Recenzje
Paweł Domagała to jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów młodego pokolenia. Od kilku lat z powodzeniem realizuje także pasję, która jest mu bliska od dzieciństwa – muzykę. Dzięki temu możemy zobaczyć go nie tylko na deskach teatralnych czy szklanym ekranie, ale również na kolejnych koncertach.

Paweł Domagała przebojem „Jestem tego wart” wdarł się na polską scenę muzyczną. Po sukcesie płyt „Opowiem Ci o mnie” i „1984” oraz wielu wyprzedanych koncertach po raz kolejny przychodzi do nas z dużą porcją wzruszeń i dobrej energii. 

„Wracaj” – trzecia płyta Pawła Domagały i nowa trasa koncertowa

„Wracaj” to już trzeci album stworzony wspólnie z Łukaszem Borowieckim. Muzycy zgodnie określają go jako „powrót/przełom”. „To walka o to, co w nas najpiękniejsze. Między innymi powrót do młodzieńczej bezczelnej odwagi, która domaga się, by iść po swoje bez niepotrzebnych kompromisów ze światem” – opowiada Domagała. 

Na płycie usłyszeć możemy m.in. wpływy takich gatunków jak folk czy country, co gwarantuje nam niepowtarzalną atmosferę na koncertach. A jeśli chodzi o występy na żywo – Paweł Domagała i jego zespół są od tego specjalistami, co udowodnili już nieraz!

Bilety na koncerty Pawła Domagały znajdziecie w naszym repertuarze.

Wydarzenia

24.02.2022
17:00
Sala Koncertowa CKK Jordanki Toruń
24.02.2022
20:30
Sala Koncertowa CKK Jordanki Toruń
25.02.2022
17:30
Centrum Edukacyjno-Kongresowe Politechniki Śląskiej Gliwice
25.02.2022
20:30
Centrum Edukacyjno-Kongresowe Politechniki Śląskiej Gliwice

Recenzje (135)

2021-11-14 16:00:00 Teatr Mały w Tychach, Tychy
Świetnie spędzony czas, rewelacyjny koncert.
Ania
2021-11-22 20:15:00 CEA Filharmonia Gorzowska, Gorzów Wielkopolski
Sam koncert był super pod każdym względem, ale zawiodłam się ponieważ byłam tam razem z moim 12 letnik synem, któremu kupiłam bilet jako prezent urodzinowy. Obydwoje mamy na nazwisko Domagała, Wiktor i Joanna Domagała. Kupiliśmy dwie płyty Pawła, liczyłam, że Wiktorek otrzyma je z autografem Pawła.
J i W Domagała
2021-11-22 20:15:00 CEA Filharmonia Gorzowska, Gorzów Wielkopolski
Bylo super
2021-11-22 20:15:00 CEA Filharmonia Gorzowska, Gorzów Wielkopolski
Cudowny koncert, Paweł Domagała ma duży dystans do siebie i rzuca żartem jak z rękawa, pomimo tego teksty piosenek są głębokie i dotykające serca....
Agnieszka
2021-11-22 20:15:00 CEA Filharmonia Gorzowska, Gorzów Wielkopolski
Bardzo dobry koncert, świetne światło i dźwięk. Muzycznie bez zastrzeżeń. Dzięki.

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.