Blog

„Narnia” – nowa płyta Pawła Domagały. Mówi o niej w Adria Art Live

Anna Stankiewicz-Sztybel
Nowa płyta Pawła Domagały będzie nazywać się „Narnia”. Nasi widzowie dowiedzieli się o tym jako pierwsi. Artysta opowiadał o nowym krążku podczas spotkania Adria Art Live. Sprawdźcie, co jeszcze zdradził!

Live z Pawłem Domagałą przyniósł wiele ciekawych informacji. Artysta niebawem wyruszy w trasę po Polsce, podczas której będzie promował płytę „Wracaj”. Ale jak się okazuje, w jego głowie gra już „Narnia”. Teraz zdradził nam swoje pomysły na nowy, czwarty krążek.

„Narnia” to tytuł nowej płyty Domagały

– Czwarta płyta jest już w drodze. W przyszłym roku, pewnie w marcu, będzie miała premierę. Myślę, że na trasie w listopadzie będziemy grali już utwory właśnie z tej płyty, która będzie nosiła tytuł „Narnia” – zdradził Paweł Domagała podczas rozmowy Adria Art Live.

Nie możemy się doczekać, co pojawi się na krążku i czym tym razem artysta zaskoczy fanów!

alt text

Domagała tęsknił za koncertami

Paweł Domagała podkreślił, że w trakcie trwającej pandemii bardzo brakowało mu koncertów. Artysta nie może się doczekać powrotu do normalności. Opowiedział także, że dzięki przerwie mógł spędzić czas z rodziną.

– Brakuje mi ludzi, mimo że jestem osobą, która nie posiada dużej ilości znajomych. Nie jestem imprezowiczem, ale pandemia spowodowała, że doceniłem bardziej obcowanie z drugim człowiekiem – wyjaśnił Domagała.

W trakcie live’u artysta opowiedział o nowym filmie „Na chwilę, na zawsze”. Domagała nie tylko występuje na ekranie. To także jego debiut w roli scenarzysty. Podzielił się również swoimi doświadczeniami z dubbingiem m.in. w bajcie „Zwierzogród”.

Gorąco zapraszamy na „Wracaj Tour”

Paweł Domagała latem zagra koncerty m.in. w Giżycku, Białej Podlaskiej, Kołobrzegu i Iławie. Wszystkie wydarzenia odbędą się w amfiteatrach na świeżym powietrzu. W rozmowie z artystą okazało się jednak, że trasa „Wracaj Tour” miała wyglądać trochę inaczej.

alt text

– Wpadlibyśmy do baru czy tramwaju, gdzie normalnie nie odbywają się koncerty. Chcieliśmy robić to na spontanie. Mieliśmy zaplanowanych ok. 50 takich wydarzeń – powiedział Domagała. – Niestety, nie było to możliwe. Ale kto wie, może wrócimy do tego pomysłu przy innej trasie. Całą rozmowę możecie obejrzeć na naszym Instagramie. Pojawi się także w grupie „Wracamy do kultury” na Facebooku.

Następny live odbędzie się 26 maja. Tym razem gościem specjalnym będzie Małgorzata Ostrowska.

Komentarze

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.