Paweł Domagała z Zespołem - Wracaj Tour na Bis

Opis

4.9 / 5
87 ocen
Recenzje
Aktor, muzyk i autor przepięknych piosenek – Paweł Domagała dzięki swoim talentom stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich artystów młodego pokolenia. Latem 2022 roku zobaczymy go na scenie w ramach pożegnalnej trasy „Wracaj Tour na bis”!

Paweł Domagała wdarł się szturmem na polską scenę muzyczną przebojami „Jestem tego wart”, „1984” czy „Opowiem Ci o mnie”. Po sukcesie płyty „Wracaj” i promującej ją trasie koncertowej Paweł Domagała zdecydował się zagrać latem 2022 kilka koncertów pożegnalnych pt. „Wracaj Tour na bis”.

„Wracaj” jest trzecią płytą Pawła Domagały napisaną wspólnie z Łukaszem Borowieckim. To materiał, który dla obu artystów jest równocześnie powrotem i przełomem w dotychczasowej twórczości. „To walka o to, co w nas najpiękniejsze. Między innymi powrót do młodzieńczej, bezczelnej odwagi, która domaga się, by iść po swoje bez niepotrzebnych kompromisów ze światem” – opowiada Domagała. 

Płyta „Wracaj” to mieszanka wielu gatunków muzycznych – od folku i rocka aż po country. Piosenki z tej płyty są pisane prosto z serca, tworząc na koncertach wyjątkową atmosferę. To zarazem ostatnia okazja, by usłyszeć je na żywo. Jesienią 2022 Paweł Domagała wyruszy w nową trasę promującą płytę „Narnia”, której premiera zaplanowana jest na 18 listopada.

Bilety na koncerty Pawła Domagały i innych artystów znajdziecie w naszym repertuarze.

Recenzje (87)

2022-08-05 20:00:00 Amfiteatr, Ustroń
Rewelacyjny występ, muzyka i jej wykonanie na bardzo wysokim poziomie. Pan Paweł śpiewa bosko, a najważniejsze to teksty piosenek zrozumiałe, wzruszające do łez i każde słowo wyśpiewane z dykcją i pięknym polskim językiem. Pan Paweł sam prowadził koncert z dużym poczuciem humoru, wprowadził publiczność w cudowny nastrój, czego dowodem były gromkie brawa i owacja na stojąco i dużo bisów. Pan Paweł i jego Panowie muzycy to zespół o wielkim talencie, profesjonalnie wykonany koncert, super efekty świetlne całość dała nam mile spędzony wieczór i wielki szacunek dla wszystkich, iż mimo że to nieduża scena i nieduże miasto to nie chałturzyli tylko pokazali olbrzymie umiejętności i klasę i szacunek dla widzów, wartościowy występ świetnie zorganizowany brawo dla Pana Pawła jego zespołu i organizatorów, amfiteatr jest świetnym miejscem dla występujących artystów i publiczności. Dziękuję był to niezapomniany wieczór, Pan Paweł wzrusza i rozwesela każdego widza jest niezwykle żywiołowy i pełen energii wielkie uznanie za dojrzałość artystyczną i przede wszystkim za piękną i zrozumiałą polszczyznę i piosenki o czymś. Ps. Mój najmłodszy wnuczek uwielbia małe niespodzianki, często bawimy się w zabawę ence, pence w której ręce, a teraz razem śpiewamy tę piosenkę, która bardzo nam się podoba!!! kle
Wiesława
2022-07-16 19:00:00 Amfiteatr, Ostróda
Okej, wszystko pozytywnie! Specyfika Pawła Domagały jest taka, że sporo mówi, ale mnie potrafi rozbawić. Drugi jego koncert na jakim byliśmy, chyba lepszy niż pierwszy. Na minus - krótki, angielski bis.
KNK
2022-08-14 19:00:00 Nosalowy Dwór Resort & SPA, Sala Gerlach, Zakopane
Super koncert. Domagała w najwyższej formie
Jacek
2022-08-14 19:00:00 Nosalowy Dwór Resort & SPA, Sala Gerlach, Zakopane
Koncert świetnie poprowadzony przez wokalistę Pawła. Świetna atmosfera! Dużo zagranych piosenek w tym dwie nowe z nowej płyty , był bis ☺️ Polecam serdecznie- bawiliśmy się świetnie!
Paula
2022-08-14 19:00:00 Nosalowy Dwór Resort & SPA, Sala Gerlach, Zakopane
super

Najlepsze wydarzenia kulturalne w Polsce - sprawdź nasz repertuar i zarezerwuj bilety online.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.