Blog

Live z Pawłem Domagałą. Gorąco zapraszamy!

Anna Stankiewicz-Sztybel
Gorąco zapraszamy na lato 2021. Zanim jednak spotkamy się pod sceną, porozmawiamy online z wyjątkowymi artystami. W najbliższą środę (12.05) na naszym Instagramie wywiad z Pawłem Domagałą.

To lato będzie gorące! Przygotowaliśmy dla was ponad 50 wydarzeń w całej Polsce. Jesteście gotowi na niezapomnianą dawkę wrażeń? My już nie możemy się doczekać. Żeby umilić sobie odliczanie do wakacji, zapraszamy na kolejną odsłonę Adria Art Live.

Live z Pawłem Domagałą

Paweł Domagała jest drugim gościem nowej odsłony cyklu Adria Art Live. W zeszłym tygodniu mieliśmy okazję porozmawiać z Kasią Stankiewicz z Varius Manx.

Aktor i muzyk opowie przede wszystkim o nowej trasie „Wracaj Tour” oraz o swoich planach aktorskich. Słyszeliście już jego utwór „Milcz”, który promuje film „Na chwilę, na zawsze”? Z pewnością zapytamy o tę piosenkę.

„Weź się przytul” z Pawłem Domagałą

Paweł Domagała na scenie występuje od ponad 20 lat. Na początku mogliśmy oglądać go w teatrze – występował m.in. w spektaklu „Trans-Atlantyk”. Później rozpoczął swoją historię z filmem. Jego najbardziej znane role to m.in. postać Krzysztofa Małeckiego w serialu „O mnie się nie martw”.

W 2016 pewnie wkroczył na muzyczną ścieżkę. Wydał płytę „Opowiem Ci o mnie”, a w 2018 cała Polska śpiewała jego piosenkę „Weź nie pytaj”.

Już teraz na naszym Instagramie @adriaartpl możecie zadawać pytania, na które odpowie Paweł Domagała. Czego chcielibyście dowiedzieć się od aktora i muzyka w jednym?

Gorąco zapraszamy na lato 2021!

Na letnie koncerty czekaliśmy bardzo długo. Dla was – naszych widzów – przygotowaliśmy szeroki wachlarz wydarzeń. W kilkudziesięciu miastach w całej Polsce będziecie mogli bawić się w towarzystwie największych gwiazd.

Na scenach plenerowych i w amfiteatrach wystąpią m.in. Paweł Domagała, Roksana Węgiel, Daria Zawiałow czy Michał Szpak.

Latem obchodzić będziemy również wyjątkowe jubileusze, wśród nich – 40 lat Lady Pank i 20 lat Kabaretu Neo-Nówka.

Kupujcie bilety na lato 2021

Niebawem na naszej stronie pojawi się zakładka, w której znajdziecie wszystkie nasze letnie wydarzenia. Sprawdźcie poniżej, jakie miasta odwiedzimy. Będą to m.in. Kołobrzeg, Świnoujście, Warszawa, Płock, Bydgoszcz, Iława czy Ostróda.

alt text

Wszystkie nasze wydarzenia odbędą się w reżimie sanitarnym. Dzięki zachowanym odległościom będziecie czuć się bezpieczni!

Komentarze

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.