Blog

Maciej Stuhr MA TO WSZYSTKO W STANDUPIE w Kino Teatrze Apollo!

Weronika Horoszczuk-Jacyna
Oto wielki powrót na scenę aktora, który wielokrotnie rozbawił nas do łez, w filmach Chłopaki nie płaczą, Listy do M. czy Planeta Singli. Maciej Stuhr wyruszył w trasę po całej Polsce ze swoim najnowszym programem „MAM TO WSZYSTKO W STANDUPIE”, by przekazać widzom nie tylko swoje spostrzeżenia na temat rzeczywistości, ale przede wszystkim sprawić, by uśmiech nie znikał z ich twarzy. Jego pierwszym przystankiem był Poznań. W dniu 16.11.2023 odbył się premierowy występ Macieja Stuhra w Kino Teatrze Apollo. Mamy już zdjęcia i pierwsze recenzje!

Maciej Stuhr i kabarety

Aktor filmowy i teatralny, konferansjer, reżyser, scenarzysta, felietonista, wykładowca, psycholog… Poza tym fenomenalny satyryk, który swoje pierwsze kroki w kabarecie stawiał tuż po maturze. Wówczas przez rok występował w Kabarecie Artura I wraz z Arturem Ilgnerem, Janem Wieczorkowskim i Bogusławem Kaczmarczykiem. Kabaret został niejednokrotnie nagrodzony podczas Przeglądu Kabaretów Amatorskich w Krakowie.

W roku 1995, z inicjatywy Macieja Stuhra i Bogusława Kaczmarczyka, powstał kabaret Po Żarcie. Studencki projekt, zrzeszający pięciu młodych ludzi zafascynowanych sceną kabaretową, otrzymał w 1997 roku I nagrodę podczas PaKA.

Maciej Stuhr ze swoich nieprzeciętnych umiejętności komediowych korzysta również jako aktor, konferansjer czy felietonista.

maciej stuhr

Z pewnością pamiętacie jego kultowe już skecze „Rozmowa telefoniczna”, „Tłumaczenie”, „Pralka” oraz parodię Stanisława Soyki. Kilka dni temu publiczność w Kino Teatrze Apollo miała okazję zobaczyć Macieja Stuhra w roli stad-upera po dłuższej przerwie i ocenić, w jakiej jest formie!

Maciej Stuhr - „MAM TO WSZYSTKO W STANDUPIE”. Premiera w Kino Teatrze Apollo w Poznaniu!

Premierowy występ w ramach nowego programu Macieja Stuhra odbył się 16.11.2023 w Kino Teatrze Apollo w Poznaniu. Nie możemy zdradzić Wam zbyt wielu szczegółów… Być może wybieracie się na te wydarzenie w innym mieście! Materiał przygotowany przez Macieja Stuhra pozostanie więc niespodzianką.

maciej stuhr

Wiemy natomiast, że artysta słynie z niepowtarzalnej energii, wyjątkowo dobrego kontaktu z publicznością oraz niebanalnych pomysłów na przebieg każdego spotkania.

Recenzje mówią same za siebie!

maciej stuhr stand up recenzje

Nie masz jeszcze biletów na stand-up Macieja Stuhra? Sprawdź repertuar i zaplanuj wieczór pełen inteligentnego humoru i niespodzianek!

Bilety

Komentarze

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.