Kabaret Hrabi

Bio

Kabaret Hrabi, założony w 2002 roku przez Joannę Kołaczkowską i Dariusza Kamysa, od lat bawi polską publiczność swoim oryginalnym humorem i niesamowitymi kreacjami. To jedna z ważniejszych formacji kabaretowych z Zielonej Góry.

Kabaret Hrabi jest spadkobiercą Kabaretu Potem, który funkcjonował w Zielonej Górze w latach 1984–1999. Należeli do niego m.in. Joanna Kołaczkowska i Dariusz Kamys. Ta dwójka artystów poznała się już wcześniej – w formacji Drugi Garnitur, do której należał także Adam Nowak.

Po zakończeniu działalności Kabaretu Potem Kołaczkowska i Kamys, mając za sobą ponad 10 lat wspólnego występowania na scenie, postanowili założyć nową grupę – Kabaret Hrabi. Do formacji dołączyli Łukasz Pietsch i Krzysztof Szubzda. Grupa zaprezentowała swój debiutancki materiał pt. „Demo” w 2002 roku w klubie U Ojca.

W ciągu 20 lat Kabaret Hrabi wydał 18 oryginalnych programów. Członkowie grupy skupiają się na zabawie słowem i improwizacji. Aktualny skład kabaretu to: Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys, Łukasz Pietsch i Tomasz Majer.

„ARIACI” ORAZ „WADY I WASZKI”

Piosenka zawsze była ważnym elementem w występach Kabaretu Hrabi. Grupa postanowiła więc napisać wspólny program „Ariaci” z Czesławem Jakubcem – komikiem i śpiewakiem operowym! Nowy program gwarantuje cudowny czas pełen muzyki, humoru i dobrej zabawy.

Wady i waszki” to wyjątkowy program, w którym grupa Hrabi rozprawi się raz na zawsze z ludzkimi wadami! Wszakże to, co dla jednych może być wielką wadą, dla innych może być niczym więcej niż drobniutką... waszką.

Kabaret Hrabi z programem „Gdy Powiesz - TAK”

Kabaret Hrabi w programie "Gdy powiesz: TAK" prezentuje dwie strony małżeństwa, jednak z jednoznacznym przekazem - warto się żenić. Artyści rozbawią nas poprzez opowieści o negatywnych i pozytywnych doświadczeniach związanych z małżeństwem.

Nowy program Kabaretu Hrabi pt. „Pociechy”

Najnowszy materiał zatytułowany "Pociechy", skupia się na dzieciach jako najważniejszych istotach na Ziemi. Kabaret Hrabi obiecuje tajemniczy spektakl pełen niespodzianek!


Stargard

Gniezno

Bydgoszcz

Łódź

04.12.2023
17:00
Łódź Teatr Wielki
Kabaret Hrabi - nowy program: Pociechy

Bydgoszcz

Łódź

04.12.2023
17:00
Łódź Teatr Wielki
Kabaret Hrabi - nowy program: Pociechy

Kabaret Hrabi - repertuar występów

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.