Artysta

Kabaret Hrabi

Bio

Kabaret Hrabi, założony w 2002 roku przez Joannę Kołaczkowską i Dariusza Kamysa, od lat bawi polską publiczność swoim oryginalnym humorem i niesamowitymi kreacjami. To jedna z ważniejszych formacji kabaretowych z Zielonej Góry.

Kabaret Hrabi jest spadkobiercą Kabaretu Potem, który funkcjonował w Zielonej Górze w latach 1984–1999. Należeli do niego m.in. Joanna Kołaczkowska i Dariusz Kamys. Ta dwójka artystów poznała się już wcześniej – w formacji Drugi Garnitur, do której należał także Adam Nowak.

Po zakończeniu działalności Kabaretu Potem Kołaczkowska i Kamys, mając za sobą ponad 10 lat wspólnego występowania na scenie, postanowili założyć nową grupę – Kabaret Hrabi. Do formacji dołączyli Łukasz Pietsch i Krzysztof Szubzda. Grupa zaprezentowała swój debiutancki materiał pt. „Demo” w 2002 roku w klubie U Ojca.

W ciągu 20 lat Kabaret Hrabi wydał 18 oryginalnych programów. Członkowie grupy skupiają się na zabawie słowem i improwizacji. Aktualny skład kabaretu to: Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys, Łukasz Pietsch i Tomasz Majer.

Kabaret Hrabi na scenie z programami „Ariaci” oraz „Wady i waszki”

Piosenka zawsze była ważnym elementem w występach Kabaretu Hrabi. Grupa postanowiła więc napisać wspólny program „Ariaci” z Czesławem Jakubcem – komikiem i śpiewakiem operowym! Nowy program gwarantuje cudowny czas pełen muzyki, humoru i dobrej zabawy.

Wady i waszki” to wyjątkowy program, w którym grupa Hrabi rozprawi się raz na zawsze z ludzkimi wadami! Wszakże to, co dla jednych może być wielką wadą, dla innych może być niczym więcej niż drobniutką... waszką.

Kabaret Hrabi - repertuar występów

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.