Blog

„Gdy Powiesz: Tak” -pożegnanie z programem Kabaretu Hrabi

Ola Malich
Małżeństwo jest pełne zarówno dobrych, jak i złych stron, ale jedno jest pewne − zawsze warto. Kabaret Hrabi w swoim programie "Gdy powiesz: TAK" w zabawny, inteligentny i bezlitosny sposób podejmuje temat małżeństwa. To niemal weselne wydarzenie, na którym po prostu trzeba być! W 2023 pojawi się ostatnia okazja, by zobaczyć ten wyjątkowy program na żywo!

Kabaret Hrabi zaprasza na najnowszy program. Tym razem grupa kabaretowa wzięła się za temat małżeństwa. Czy związek małżeński ma wyłącznie dobre strony, czy tylko jego początki są usłane różami? Hrabi pokazuje, że Ślub – TAK. A co dalej?

Tegoroczna sierpniowo−wrześniowa trasa tego programu jest ostatnią szansą, aby zobaczyć Kabaret Hrabi na żywo. Pożegnanie z tytułem, połączone z rejestracją telewizyjną, odbędzie się 26 września 2023 roku w Klubie Stodoła w Warszawie.

Kabaret Hrabi stanowczo o ślubie

Kabaret Hrabi zaprasza na program „Gdy powiesz: TAK", który w sposób zabawny i inteligentny porusza temat małżeństwa. Przygotujcie się na wieczór pełen humoru i optymizmu. Na takim weselu warto być! W programie „Gdy powiesz: TAK" Kabaret Hrabi przedstawia dwie strony małżeństwa, ale dochodzi do jednoznacznego wniosku − małżeństwo to wartość, która przewyższa wszystkie trudności. Kabaret Hrabi w zabawny sposób ukazuje, że mimo różnych problemów, które mogą wystąpić w życiu małżeńskim, warto powiedzieć - „Tak”.

Kabaret Hrabi - Gdy powiesz tak

Gdy powiesz „Nie" ominą cię widok potarganego i rozwleczonego faceta na twojej kanapie, jej wieczne narzekanie i zajęta łazienka w strategicznych momentach. Zastanów się! Jeszcze możesz rzucić welonem, krawatem... czym tylko zechcesz i gnać przed siebie, ku wolności, ku pustce. Ale gdy powiesz "Tak" − otworzy się przed tobą nowa przestrzeń, ogromna i pełna przygód. Tam jest fajnie, miło i ciepło…

Hrabi jednoznacznie stwierdza − Ślub − TAK. „Tak". To decyzja, która otwiera drzwi do nowej przestrzeni pełnej miłości, wsparcia i przygód. Ona będzie zawsze obok ciebie, gdy się obudzisz. Wstanie, zaparzy kawę, zrobi jajecznicę na pomidorach. Czy to jeszcze za mało? Przytuli się. Czy to nadal za mało? Dziewczyno, on zawsze będzie zalegał w łóżku, gdy ty będziesz kroić chleb w kuchni. Czy to nie jest właśnie szczęście? Podarujcie sobie tę chwilę nieuwagi i pobierzcie się. A nawet jeśli dojdzie do rozwodu, bo wiemy, że człowiek może się zagapić, to z rozwodu może wyniknąć dwa śluby. To oznacza zysk.

Joanna Kołaczkowska na ślubnym kobiercu 

Joanna Kolaczkowska - Gdy powiesz tak Hrabi

Jej talent, charyzma i umiejętność wcielania się w różnorodne postacie sprawiają, że jest niezwykle popularna wśród publiczności. Joanna Kołaczkowska od lat jest obecna na polskiej scenie teatralnej, telewizyjnej i filmowej. Zyskała szerokie uznanie dzięki swojemu wszechstronnemu talentowi aktorskiemu oraz umiejętności tworzenia niezapomnianych postaci. Jej występy cechuje oryginalne podejście do komedii, inteligentny humor i precyzyjna gra aktorska.

W programie „Gdy powiesz: TAK", Joanna Kołaczkowska wciela się w różne role i błyskotliwie komentuje różne aspekty małżeństwa. Jej dowcip, dynamika scenicznego występu i umiejętność wypunktowania codziennych sytuacji związanych z życiem małżeńskim są niezwykle śmieszne i jednocześnie pełne prawdy. Dla fanów i fanek Joanny Kołaczkowskiej i jej wyjątkowego poczucia humoru, program „Gdy powiesz: TAK" jest doskonałą okazją, aby zobaczyć tę utalentowaną aktorkę w akcji. Jej wkład w przedstawienie, połączony z talentami innych członków Kabaretu Hrabi, tworzy niezwykłą chemię i atmosferę pełną radości i śmiechu.

Ostatnie występy z wyjątkowym programem

Nie przegap okazji, by doświadczyć humoru i mądrości Kabaretu Hrabi w programie „Gdy powiesz: TAK". Czekają na Ciebie wieczór pełen śmiechu, refleksji i wspaniałej rozrywki. To niezapomniane doświadczenie, które na długo pozostanie w pamięci i uśmiechu widzów. Przyjdź i przekonaj się, dlaczego warto powiedzieć „TAK" małżeństwu.

Komentarze

asdfasdf
asdfasdfasdf

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.