Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
Artyści

20-lecie Kabaretu Neo-Nówka

Opis

4.9 / 5
82 oceny
Recenzje
20-lecie Kabaretu Neo-Nówka - to jedyny taki koncert w Polsce. Nowe skecze w których pojawią się tak kultowe postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Wizualizacje multimedialne i oprawa muzyczna na najwyższym poziomie. 

Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka to koncert, który zaskoczy widza nie tylko formą tekstową ale również rozmachem przedsięwzięcia od strony wizualnej. Jesteśmy pewni, że to wydarzenie zapamiętacie na bardzo długo. Artyści gwarantują niezwykły jubileuszowy koncert w iście „neonówkowym” stylu czyli bez sztampy, z luzem, dużą dozą improwizacji i nowości. Jak zwykle kabaretowi na scenie będzie towarzyszył zespół Żarówki, który zadba o oprawę muzyczną całego wydarzenia. Możemy stwierdzić jedno. Nie byliście jeszcze na takich urodzinach.

Wydarzenia

Recenzje (82)

Zabawa przednia.Do dziś bolą mnie boki,oczywiście ze śmiechu. Pozdrawiam całą ekipę.
Heniek Płock 2021-09-10 19:00:00
Spektakl był bardzo śmieszny bawiliśmy się jak nigdy. Bardzo wszystkim polecamy.
bm_83c Płock 2021-09-10 19:00:00
Jak zwykle niezawodni.
Robert Płock 2021-09-10 19:00:00
Zestaw nieśmiertelnych skeczy kabaretu Neonówka. Dobra zabawa. Organizacja bez zarzutu. Na 20 lecie spodziewałem się jednak czegoś bardziej spektakularnego - stąd tylko 4 *.
Bali Płock 2021-09-10 19:00:00
Jak zwykle NEONÓWKA nie zawiodła, świetne kwestie, stare skecze w nowych odsłonach, ciekawe informacje o każdym członku kabaretu, nowości na bis, warto klaskać, żeby na koniec nieźle się pośmiać. I oczywiście świetna muzyka w wykonaniu zespołu Żarówki.
Ela Płock 2021-09-10 19:00:00

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.