Artysta

Jacek Wójcicki

Bio

Jacek Wójcicki to artysta powszechnie znany, lubiany i doceniany. Urodził się w 1960 roku w Krakowie, gdzie ukończył studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej. Występował w Teatrze Słowackiego w Krakowie, Kabarecie Olgi Lipińskiej oraz programie dla dzieci pt. „Budzik” nadawanym przez TVP 1.

Jacek Wójcicki od najmłodszych lat był związany z muzyką. Występował w Chórze Chłopięcym Filharmonii Krakowskiej, zagrał również w słynnych „Dziadach” Adama Mickiewicza w reż. Konrada Swinarskiego.

Po ukończeniu szkoły teatralnej Jacek Wójcicki występował w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. W 1986 roku postawił wszystko na jedną kartę i całkowicie poświęcił się działalności muzycznej.

Artysta od lat związany jest artystycznie z Piwnicą pod Baranami.

Jacek Wójcicki w wyjątkowym koncercie pt. „Odnawiam dusze” i „Piosenki to…?”

Fani Jacka Wójcickiego mogą posłuchać go w najnowszym koncercie z piosenkami Jacka Cygana pt. „Odnawiam dusze”. To cykl wieczorów poświęconych twórczości jednego z czołowych polskich autorów tekstów piosenek.

Podczas koncertów na scenie obok Jacka Wójcickiego wystąpią także Beata Rybotycka, Grzegorz Skawiński i inni. Nie zabraknie największych przebojów, wzruszeń i powodów do śmiechu.

Jacek Wójcicki występuje również gościnnie podczas koncertów „Piosenki to...? - koncert Osiecka, Młynarski, Przybora, Kofta...”.

Bilety

Jacek Wójcicki - repertuar występów

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.