Artyści

Piwnica pod Baranami: 65-lecie

Opis

4.7 / 5
96 ocen
Recenzje
Legendarna Piwnica pod Baranami świętuje swoje 65-lecie. Zespół nieszablonowych artystów z Krakowa słynie z hucznych obchodów wszystkich ważnych rocznic. Także tym razem możemy liczyć na niezapomniane emocje!

Z okazji tej zacnej rocznicy artyści „piwniczni” wszystkich pokoleń kabaretu mają spotkać się na scenie. O czym będą śpiewać? O czasie, który przeminął, i o tym, co nadejdzie.

Przez sześć i pół dekady kabaret muzyczny Piwnicy pod Baranami ukształtował dziesiątki artystów i wykreował jeszcze więcej przebojów. Lista nazwisk gwiazd związanym z Piwnicą jest długa. Znalazły się na niej takie osobowości artystyczne jak Piotr Skrzynecki, Agnieszka Osiecka, Ewa Demarczyk, Grzegorz Turnau czy Marek Grechuta.

Recenzje (96)

2022-01-22 19:00:00 Filharmonia Podkarpacka, Rzeszów
Wspaniali artyści, doskonała zabawa.
Ewa
2022-02-01 19:00:00 Filharmonia w Szczecinie - sala symfoniczna, Szczecin
Jestem zachwycona. Dziękuje za wspaniała ucztę i nadzieje na lepsze jutro❤️🍀👍
Teresa
2022-02-01 19:00:00 Filharmonia w Szczecinie - sala symfoniczna, Szczecin
Wyjątkowe i niepowtarzalne, jak to Piwnica.
chrust
2022-02-05 17:00:00 Teatr Wielki, Łódź
Koncert wspaniały! Wspomnieniowo-nostalgiczny a zarazem zabawny. Świetne prowadzenie i doskonale odnajdujący się w piwnicznym klimacie młodsi wykonawcy.
2022-02-05 17:00:00 Teatr Wielki, Łódź
Piwnica pod Baranami jak zawsze aktualna i cudowna! Miło spędzony czas. Wielka radość spotkania z legendami piwnicznej sceny...
Domik

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.