Artyści

Piwnica pod Baranami: 65-lecie

Opis

4.7 / 5
47 ocen
Recenzje
Legendarna Piwnica pod Baranami świętuje swoje 65-lecie. Zespół nieszablonowych artystów z Krakowa słynie z hucznych obchodów wszystkich ważnych rocznic. Także tym razem możemy liczyć na niezapomniane emocje!

Z okazji tej zacnej rocznicy artyści „piwniczni” wszystkich pokoleń kabaretu mają spotkać się na scenie. O czym będą śpiewać? O czasie, który przeminął, i o tym, co nadejdzie.

Przez sześć i pół dekady kabaret muzyczny Piwnicy pod Baranami ukształtował dziesiątki artystów i wykreował jeszcze więcej przebojów. Lista nazwisk gwiazd związanym z Piwnicą jest długa. Znalazły się na niej takie osobowości artystyczne jak Piotr Skrzynecki, Agnieszka Osiecka, Ewa Demarczyk, Grzegorz Turnau czy Marek Grechuta.

Wydarzenia

Recenzje (47)

2022-01-10 19:00:00 Teatr Muzyczny ROMA, Warszawa
Przepraszam, na przestrzeni ostatnich 50 lat udało mi się być 2 raz na występie Piwnicy w innych warunkach niż w Rynku w Krakowie(tam też 2 razy na pierwszy wprowadził nas strażak wyjściem ewakuacyjnym w latach 80, staliśmy z tyłu sceny widzieliśmy Pana Piotra i nie wiele więcej, ale słychać było wszystko, kolejny to ok 3 lata temu bilety na występ kupione bez problemu a i tłoku nie było, ale jednak w piwnicy) i brak mi tej atmosfery jaka jest w Krakowie . Uroczyście oświadczam, że nigdy już nie pójdę na występ poza Krakowem i tego będę się trzymał, ale dziękuję za organizację i możliwość przekonania się o tym osobiście. Pozdrawiam serdecznie AD
AD
2022-01-10 19:00:00 Teatr Muzyczny ROMA, Warszawa
Niezapomniany wieczór!
Renban
2022-01-10 19:00:00 Teatr Muzyczny ROMA, Warszawa
Wysoka KULTURA! Klimat spektaklu magiczny i niezwykły. Prowadzący bezbłędny!
Makantoś
2022-01-10 19:00:00 Teatr Muzyczny ROMA, Warszawa
Miło popatrzeć jak starzy razem z młodymi i Panami w średnim wieku kontynuują dzieło Pana Piotra :)
Paweł
2022-01-10 19:00:00 Teatr Muzyczny ROMA, Warszawa
Niestety, słabo wyrezyserowany występ. Trzy świetne panie, których się słuchało z przyjemnością. Reszta ok i kilka słabych numerów.
miszka74

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.