Hej, ludzie, idą święta! - Jacek Cygan i goście

Opis

4.5 / 5
15 ocen
Recenzje
Każdego roku wyczekujemy ich z taką samą niecierpliwością. Cieszymy się na spotkanie z bliskimi, obdarowujemy wzajemnie prezentami, tworzymy niezwykłą atmosferę.

Prawda jest taka, że nie wyobrażamy sobie Świąt bez szalonych przygotowań, ulubionych potraw, ustrojonej choinki oraz… muzyki! Świąteczne piosenki nucimy na długo przed wigilijnym wieczorem, a także długo po nim. 

Koncert „Hej, ludzie, idą święta!” jest dla wszystkich tych, którzy odczuwają wyniesioną z dzieciństwa tęsknotę za niepowtarzalną atmosferą Świąt Bożego Narodzenia.

Jacek Cygan wśród najpiękniejszych swoich piosenek, przebojów, które znamy i śpiewamy od lat, umieścił swoje okołoświąteczne, kolędowe piosenki i pastorałki. Podczas koncertu wystąpią znakomici artyści: Anna Jurksztowicz, Beata Rybotycka, Weronika Krystek, Marcin Januszkiewicz, Jacek Wójcicki oraz Mariusz Patyra – jedyny polski skrzypek, który wygrał konkurs Paganiniego we Włoszech. Artystom będzie akompaniował zespół Kameleon Quintet. 

Wieczory kolędowe z udziałem Jacka Cygana i gości niezmiennie cieszą się popularnością. To jedyne takie wydarzenie, podczas którego usłyszymy artystę w towarzystwie znakomitych głosów. 

Jacek Cygan, który poprowadzi to wyjątkowe wydarzenie, sprawi, że wśród artystycznych wzruszeń wspólnie wyczarujemy i przeżyjemy magię świąt. 

Sprawdź, gdzie odbędą się koncerty „Hej, ludzie, idą święta!”, i zarezerwuj bilety na wielkie, wspólne kolędowanie!

Wystąpią:
Jacek Cygan
Anna Jurksztowicz
Beata Rybotycka
Weronika Krystek
Marcin Januszkiewicz
Jacek Wójcicki
Mariusz Patyra
zespół Kameleon Quintet

Recenzje (15)

2023-12-15 19:00:00 Teatr Wielki, Łódź
Piękny koncert, wspaniali wykonawcy z wielką przyjemnością z ciarkami na ciele chłonęłam każdy utwór. Szkoda, że było mało utworów świątecznych, zgodnie z tytułem koncertu ,, Hej ludzie, idą święta '' szłam z nastawieniem wysłuchania w większości kolęd i pastorałek. Pomimo tego nie żałuję ani jednej minuty spędzonej w tak wykwintnym gronie wykonawców. Serdecznie polecam wszystkim i z chęcią pójdę na koncert w przyszłym roku.
MS
2023-12-15 19:00:00 Teatr Wielki, Łódź
Występ fantastyczny. Jeszcze długo po wyjściu z teatru nie mogłyśmy ochłonąć /byłam z córką/. Pan Jacek prowadził koncert cudownie. Z taką lekkością słowa, dowcipem , ciekawymi historyjkami z życia i ogromną dbałością o swój zespół. A zespół to najwyższa półka ,soliści i muzycy. Cieszę sie, że mogłam zobaczyć wszystkich na żywo. Jestem pod ogromnym wrażeniem.
Bożenna
2023-12-15 19:00:00 Teatr Wielki, Łódź
Koncert piękny, ale mało świąteczny czyli nijak tytuł koncertu do doboru repertuaru.
Anka
2023-12-15 19:00:00 Teatr Wielki, Łódź
Przecudny koncert.
Iwona
2023-12-15 19:00:00 Teatr Wielki, Łódź
Bardzo ciekawy i miły koncert. Artyści na najwyższym poziomie. Polecam
Katarzyna

Najlepsze wydarzenia kulturalne w Polsce - sprawdź nasz repertuar i zarezerwuj bilety online.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.