Krystian Ochman - Trasa koncertowa jesień/zima

Opis

5.0 / 5
78 ocen
Recenzje
Swoim debiutanckim albumem „Ochman” i niezapomnianym występem na Eurowizji 2022 Krystian Ochman podbił serca publiczności. Po krótkiej przerwie artysta wraca do występów na żywo, na których zaprezentuje dobrze znane utwory oraz niespodzianki przygotowane specjalnie na koncerty jesień–zima 2023.

W drugiej połowie 2023 roku Krystian Ochman wraca do koncertowania po krótkiej przerwie związanej z ukończeniem studiów. Podczas występów z pewnością nie zabraknie takich nowości jak singiel „Ona widzi nas” „8ball” czy „Rozmyty obraz”. Usłyszmy też największe przeboje, takie jak „River” czy „Światłocienie”.

Choć Krystian Ochman pojawił się na polskiej scenie muzycznej stosunkowo niedawno, to zdążył w krótkim czasie dużo osiągnąć. Jego debiutancka płyta „Ochman” z 2021 roku pokryła się złotem, a niezwykłym występem na Eurowizji 2022 z utworem „River” udało mu się uzyskać dwunaste miejsce w konkursie.

Po krótkiej przerwie w koncertowaniu Krystian wraca ze zdwojoną energią i pasją. Nowa trasa jest nie tylko powrotem na scenę, ale również okazją do świętowania premiery nowego albumu. 

Koncerty Krystiana słyną z doskonałego połączenia wokalu, muzyki i wizualnej oprawy, której jakość pozostawia niezapomniane wrażenie. Czekając na nowy album, zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w trasie koncertowej Krystiana Ochmana jesień–zima.

Recenzje (78)

2024-02-26 19:00:00 Filharmonia Podkarpacka, Rzeszów
Bardzo fajny koncert.Krystian Ochman bardzo otwarty, sympatyczny człowiek,łatwo nawiązuje kontakt z publicznością.Warto było byc na tym koncercie 👍👍
Diana
2024-02-26 19:00:00 Filharmonia Podkarpacka, Rzeszów
Świetna zabawa, uroczy i utalentowany Krystian, czekamy na następny koncert.
AniaS
2024-02-26 19:00:00 Filharmonia Podkarpacka, Rzeszów
dźwięk instrumentów zdecydowanie za wysoki w stosunku do mikrofonu, w efekcie muzyka często zagłuszała wokal. po stronie wykonawcy wszystko super, piękny głos 👌🏻
A
2024-02-26 19:00:00 Filharmonia Podkarpacka, Rzeszów
Każdy koncert Krystiana to jak zwykle cudowne przeżycie! Jest najlepszy!!! Wspaniała uczta dla duszy!
Bri
2024-02-26 19:00:00 Filharmonia Podkarpacka, Rzeszów
Krystian jak zawsze - perfekcyjny! Nawet podziębiony brzmi rewelacyjnie! Zabawny, dowcipny, z nutką autoironii. Każdy jego koncert wydaje się za krótki. Doskonały zespół, piękna oprawa świetlna. Bardzo polecam!
EwaO.

Najlepsze wydarzenia kulturalne w Polsce - sprawdź nasz repertuar i zarezerwuj bilety online.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.