Kombii - Nasze pokolenie

Opis

5.0 / 5
114 ocen
Recenzje
Zespół Kombii z Grzegorzem Skawińskim na czele przygotował dla swoich fanów coś wyjątkowego. Trasa koncertowa „Kombii – Nasze pokolenie” to doskonała okazja, by usłyszeć zarówno nieśmiertelne hity zespołu, jak i premierowe piosenki z płyty „KOMBII 5” w zupełnie nowym wydaniu.

Grzegorz Skawiński i zespół Kombii lubi stawiać przed sobą wyzwania. Koncerty w wersji akustycznej to niecodzienna formuła, dzięki której znane wszystkim przeboje nabierają nieoczekiwanego, wyjątkowego charakteru.

Nowa propozycja zespołu Kombii skierowana jest w stronę wrażliwych, a zarazem wymagających słuchaczy. Znane hity wybrzmią w zupełnie nowych, subtelnych aranżacjach.

Podczas koncertów „Kombii – Nasze pokolenie” usłyszymy m.in. oryginalne wersje takich przebojów jak „Nasze Rendez-Vous”, „Black And White”, „Pokolenie”, „Awinion”, „Miłość znajdzie nas” czy „Słodkiego, miłego życia”. Program koncertu obejmuje również utwory z najnowszej płyty – „KOMBII 5”.

Wrocław

Wrocław

Recenzje (114)

2024-03-11 19:00:00 Aula im. Anny Wasilewskiej, Olsztyn
Wspaniały koncert. Super zabawa. Szkoda tylko, że trwał trochę za krótko....
jolawu
2024-02-14 19:00:00 Aula Artis - Collegium Da Vinci, Poznań
Rewelacyjny koncert, więcej takich na takim poziomie muzycznym. Bardzo dobra była akustyka, chętnie pójdę tam jeszcze raz na koncert a nawet jeszcze raz na ten sam, bo bedzie warto. Wszystkim polecam.
Mira
2024-03-11 19:00:00 Aula im. Anny Wasilewskiej, Olsztyn
Super
2024-03-11 19:00:00 Aula im. Anny Wasilewskiej, Olsztyn
Było mega polecam 🥳🙂
2024-03-11 19:00:00 Aula im. Anny Wasilewskiej, Olsztyn
Cieszę się, że w końcu załapałam się na koncert Kombii i to całkiem przypadkiem - uważam, że informacja o koncercie na tle innych reklam i informacji w Olsztynie nie rzucała się w oczy. Inne aranżacje znanych i mniej znanych utworów bardzo przypadły mi do gustu. Bawiłam się tak samo, jakbym słuchała oryginalnych brzmień. Przy aranżacjach a'la jazz'owych ciężko było usiedzieć w miejscu! W końcu muzyka na żywo ma swój niepowtarzalny urok :)
Agnieszka

Najlepsze wydarzenia kulturalne w Polsce - sprawdź nasz repertuar i zarezerwuj bilety online.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.